Wpis z mikrobloga

tak sobie tłumacz, zarzuta weszła idealnie śmieciu xddddd


@Notabene: Zasruta chyba, #!$%@? cię w tym temacie dzbanie i na tym kończy się tutaj historia, niezależnie ile dodasz 'xd' do swojej wypowiedzi zbłaźnionego wykopka.
  • Odpowiedz
@Notabene: a najbardziej #!$%@?, dzbanie, to, że spodziewasz się coś znaleźć w lodówce a tu pusto. Przychodzisz cały styrany po dniu pracy/nauki, a tu nie możesz sobie zrobić jedzenia, czy to na kolację, czy na kolejny dzień do pracy/szkoły, tylko musisz jeszcze #!$%@?ć do sklepu, bo się jaśniepaństwu dupy po zakupy ruszyć nie chciało, lub woleli kasę przechlać, zamiast na jedzenie wydać.

#usunkonto

Moi wspólokatorzy przestawali być wspólokatorami za podkradanie i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To chyba jakiś wiejski atawizm "kwiiii jak komuś można chleba żałować, dobry gospodarz to i świniaka ubije, żeby przypadkowy przechodzeń nie odszedł głodny".
A ja mam w dupie czy będziesz głodny czy nie, jeśli wyraźnie nie zaprosiłam do degustacji. Jedź do sklepu, dźwigaj i płać, a nie mi tu ściśle wyliczone zapasy wyzerasz.
  • Odpowiedz
@Notabene: Pamiętam studenckie czasy, kiedy jedna różowa wypiła drugiej puszkę zimniutkiej pepsi kupionej specjalnie z myślą o porannym kacu. Bez pytania, duszkiem, kiedy skacowana właścicielka owej puszki jeszcze smacznie spała ;D
  • Odpowiedz
@Notabene: Nie chodzi ani o 4 zł, ani o złodziejstwo, tylko o to, że nie potraficie się normalnie dogadywać mimo że gracie w jednej drużynie i mieszkacie razem. Te wasze słabości, czy to wstyd przed poproszeniem o jedzenie, czy oskarżanie o złodziejstwo wyjdą Wam kiedyś bokiem, a jeden mógłby porozmawiać z drugim po partnersku, jeśli widzisz że ktoś Ci wyjada z lodówki to porozmawiaj tak, żeby ta osoba mogła zachować twarz,
  • Odpowiedz
Idąc twoją logiką- "zabrakło mi pieniędzy, to wziąłem sobie trochę z Twojego portfela, bo myślałem że nie zauważysz" jest spoko. A ja za żarcie bym się bardziej #!$%@?ł niż za podpity alkohol. Z moim jedzeniem nie ma żartów
  • Odpowiedz
@Notabene: Mam taki sam problem ze wspolokatorami. Notorycznie wypite mleko do kawy, do zera - kartonik chamsko zostawiony w lodowce. Wypite herbaty, zjedzony keczup, z zostawionych trzech parowek zostaly dwie. Nie interesuje mnie ze #!$%@? głoduje bo jest lewarem i woli wydac na poczatku miesiaca 299 zl na konta premium do gier, aby piwniczyc caly miesiac. Czemu mam byc sponsorem jego nieudolnosci, w dowodzie go mam ?
  • Odpowiedz