Wpis z mikrobloga

Wszystko wszystkim ale żałować komuś jedzenia? Rozumiem jakby pieniądze ginęły ale #!$%@? bez przesady. Typ przegrywa który zje spod siebie, robiący awanturę o ser wartości 4zł.

@Antyradek daj numer konta to Ci zrobię przelew bo aż mi za Ciebie wstyd, opluted przy okazji

#komentarzdowpisu #dzban #przemysleniazdupy
Pobierz Notabene - Wszystko wszystkim ale żałować komuś jedzenia? Rozumiem jakby pieniądze gi...
źródło: comment_0VI2lxXOvQjGrxAZ4a1wZ5ClnO9mGmGx.jpg
  • 154
@Notabene: To uczucie gdy ludzie w komentarzach w 99% się nie zgadzają z Twoim wpisem i jadą po Tobie, wychodzisz na debila, więc po prostu piszesz, że to była zarzutka ¯\_(ツ)_/¯
Ale oczywiście musisz parokrotnie to napisać, a do tego stworzyć nowy wpis o tym, BO TO BYŁA ZARZUTKA, ROZUMIECIE? PRZESTAŃCIE SIĘ ŚMIAĆ ZE MNIE, TO BYŁ BAIT, BEKA Z WAS!

XDD
@Notabene

Wszystko wszystkim ale żałować komuś jedzenia?


Coo???

Rozumiem jakby pieniądze ginęły ale #!$%@? bez przesady. Typ przegrywa który zje spod siebie, robiący awanturę o ser wartości 4zł.


Sam jesteś przegryw. Bronisz złodzieja, bo pewnie masz taką samą mentalność.

Jesteś głodny - idź do sklepu. Sam do domu nie przyszedł. Trzeba mózgowego spi%rdolenia, żeby uważać, że to właściciel sera ma iść jeszcze raz do sklepu i jeszcze raz go kupić i jeszcze
@Notabene: Zakładam, że to reakcja empatyczna, człowiek jest głodny, 4PLN to nie pieniądze. I tu Cię rozumiem.
Natomiast, z życiowej praktyki wiem, że w większości przypadków to wygląda tak:
księżniczka miała całe życie podtykane wszystko pod nos, nawet się nie zastanawiała skąd się brało, po prostu było, jak mówiła, że jest głodna, magicznie się pojawiało jedzenie.
Jak nie było nikogo pod ręką, to w magicznej szafie w kuchni jakimś cudem to
@Notabene: chodzi o zasady: Nie Twoje, nie rusz. Jest

Nie kradnij

A nie

Nie kradnij powyżej arbitralnej wartości, no na przykład 1/4 pensji minimalnej, albo chyba że z głodu, to wtedy możesz, a no i od tego złodzieja sąsiada co ma nowe Audi i nikt nie wie skąd miał na to pieniądze, to też spoko
@Notabene: Wyobraź sobie, że wracasz zmęczony do domu, chcesz na szybko #!$%@?ć kanapki i zająć się swoimi biznesami ale takiego wała, nie ma chleba i sera, które kupiłeś sobie rano. Fajnie?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Notabene: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za
Typ przegrywa który zje spod siebie, robiący awanturę o ser wartości 4zł.


@Notabene: to nie jest tylko 4zł. Musisz teraz isc do sklepu i kupic nowy ser. Powiedzmy że taka wyprawa do sklepu zajmuje ci godzinę w tę i z powrotem - to jest dodatkowe 40-50zł za godzinę mojego czasu. Nie liczę już szkód psychicznych spowodowanych brakiem jedzenia, na które się nastawiłem od rana, a może i od poprzedniego dnia, kolejne