Wpis z mikrobloga

Wrzucam zdjęcie obecnej "formy". Powróciłem do ćwiczeń z początkiem kwietnia tego roku gdy waga pokazała 122kg, wcześniejsze doświadczenia z siłownią to 7 lat temu chodziłem jakieś pół roku i wtedy też ważyłem 120 i schudłem ok 20kg, a jeszcze wcześniej to w gimbazie robiłem jakieś gówno treningi bez większych rezultatów. Waga obecna to 98 kg, będę ciągnął redukcję do lutego, później 2-3 msc masa i znowu redukcja. Najśmieszniejsze jest to, że miałem dwa miesiące przerwy od siłowni ze względu na złamany nadgarstek i jeszcze uważam, że trenuję na 60-70 % możliwości. Zdjęcie na pompie po treningu barków i pleców.

#silownia #pokazforme
#mikrokoksy
Pobierz
źródło: comment_umdrRIFaB1tTutuzi97W5j79h1WbrixX.jpg
  • 8
@sokalx: Muszę dodać,że jestem kierowcą ciężarówki i jestem 12-13 dni w trasie i póżniej 8-9 w domu, ćwiczę każdą partię dwa razy w tygodniu, trening bardziej podchodzi pod split. W ćwiczeniach wielostawowych takich jak wiosłowanie,wyciskanie,ohp robie po 6 powtórzeń, a w izolowanych po 10-12. Jak jestem w domu to robię jeszcze 30-40 min interwałów. Treningi w trasie są dużo gorsze jakościowo, niż te w domu.
@stefan8800: Te zdjęcie jest trochę przekłamane bo rozciągnięte w bok, przy wrzucaniu z telefonu je rozciągnęło. Przysiadów nie robię w ogóle. Mam sztangę o wadze maks 100 kg, Wiosłowanie z tym 100 kg zrobię z 6 powtorzeń, wyciskanie robię hantlami bo nie mam stojaków, przed złamaniem robiłem hantlami 45kg, ohp przed przerwą 90kg x 5, geny mam raczej dobre bo jako 122 kg grubas jak zaczynałem to miałem 47 cm w
@heisenberg30: Zacznij coś poważniej myśleć nad treningiem siłowym bo się marnujesz w takim razie bo potencjał jest

edit. Doczytałem że na ciężarówce jeździsz ( ͡° ʖ̯ ͡°) to może kiedyś chociaż pomyślisz o poważnym trenowaniu ale szacunek tym bardziej