Wpis z mikrobloga

Boże mirki jak kisne, właśnie był u mnie jeden ziomek. Gadka szmatka piwko itp. i zeszliśmy na temat tabletów, laptopów, komputerów itp. I mu mówię że niedługo będę chciał się zaopatrzyć w jakiegoś iPada z tą klawiaturą żeby tak mieć coś do przeglądania neta, poczty, YouTube, Netflixa gdzieś na wyjeździe. To zaraz hurr durrr ale po co ci IPad. Huawei robi lepsze tablety, Xiaomi robi lepsze tablety itp itd. aplikacje które masz w Play Storze bezpłatne w App Store musisz płacić. Pytam się konkretnie jakie aplikacje, może o czymś nie wiem. Po czym powiedział nazwę jakieś japońskiej gry muzycznej której nazwy nawet nie przytoczę XDDDD

Jak nigdy fanboyem Apple nie byłem tak teraz mam w #!$%@? ochotę żeby kupić tego iPada, ot tak poprostu żeby mieć XD

Niestety nie #pasta ani #zarzutka

#zalesie #heheszki #technologia #gownowpis #oswiadczenie
  • 16
  • Odpowiedz
@MrEmigrant: Mnie zawsze śmieszą opinie ludzi którzy tego sprzętu nie mieli w dłoni ale jedyne co mogą powiedzieć to że są kiepskie. Zero doświadczenia ale #!$%@?ć trzeba, no i drogie a jak drogie to przepłacone bo fritz&goebbels robią za 1/5 ceny.
  • Odpowiedz
  • 1
@PeterPolska otóż to, najlepszy był fragment że nawet Samsung ma lepsze tablety, ale jednak korzystałem z Galaxy Tab 2 i 3 i serio to że te tablety to gówno to jak nic nie powiedzieć

@daviiid jak dla mnie nie tylko Apple ale rozumiem ludzi którzy tak myślą i pod względem tabletów też zgadzam się w 100%
  • Odpowiedz
  • 1
@daviiid korzystałem / co jakiś czas korzystam więc wiem w jakiej kondycji jest obecnie ( ) do moich zastosowań oba systemy (android/ios) są ok, jednak jeżeli myślę o tablecie tylko ios
  • Odpowiedz
@MrEmigrant: ja do dzisiaj nie wiem, które aplikacje są płatne na ios a darmowe na androida. Argument inwalida. Za to wiem, czego w appstore nie uświadczysz - fałszywych aplikacji bankowych, symulatorów pierdzenia, czy też innych podobnych, których główną funkcją jest wyświetlanie reklam gdzie się da xD
  • Odpowiedz