Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@Karpovitch: Ogólnie ludzie kupujący gry pełne mikrotransakcji których jedynym celem jest trzepanie kasy a nie dostarczanie dobrej gry. Ale programiści 15k będą to tłumaczyć że to biedaki tak na to narzekają bo ich nie stać wydawanie >500zł na gry i mikrotransakcje.

Ludzie, przestańcie kupować co chwila takie chłamy od firm jak EA czy Ubi, bo im więcej w tych grach wydajecie, tym bardziej to motywuje te firmy do robienia coraz #!$%@?
@Karpovitch: Pamietam jak z bratem czekalismy na kolejne fify i zastanawialismy sie jaka innowacje wprowadza za rok. Wow, pilka halowa, robienie tickow, mozliwosci rozbudowy taktyki i zmiana w czasie meczu, customowe korki, fotorealistyczne twarze, poruszanie sie ust przy krzykach

Fifa 2018 - gra karciana

NO #!$%@? JAKBYCH CHCIAL GRAC W KARTY TO BYM SOBIE POGRAL W POKERA.
@Beeercik: Można też kupić HoMM3 czy też Worms Armageddon i też masz kilkaset godzin zabawy za znacznie mniejsze pieniądze, ale nie jest to raczej opcja dla konsolowców oraz ludzi którzy nie mogą grać w grę bez realistycznej grafiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karpovitch: Jakby kosztowała 2x mniej to bym się zastanowił, a tak zagrałem w demo i mogę jedynie stwierdzić, że w sumie całkiem fajna, ale nkse kupię

no ale ja nie jestem targetem, ostatnia Fifa w jaka dłużej grałem to może z 2003
@Karpovitch: Niektórzy grają turniejowo albo chociaż w jakimś stopniu competitive. Wtedy nie da się nie kupować co roku gry. W dodatku jak kogoś stać i zamiast się #!$%@?ć z robieniem transferów na własną rękę itd., woli zapłacić i mieć gotowy produkt, to... o co chodzi? :)