Wpis z mikrobloga

#informatyka #programowanie #programowanie15k Polecam Wam, nie jest to reklama ani spam, firmę Toucan Systems z #gdansk. Zanim zgłosisz za spam, to chciałbym nadmienić, że znam osobiście Panów Prezesów owej firmy. Są to jedni z najbardziej utalentowanych Inżynierów Naszej Alma Mater - #politechnikagdanska Firma zatrudnia najwyższej klasy specjalistów od sztucznej inteligencji. Początkiem, można by napisać zalążkiem firmy był projekt po polsku zwany "Żyjącymi Reklamami" (ang. Living Ads). Pamiętam jak Pan Prezes opowiadał w jednym z wywiadów, że przyśnił mu się świat, w którym mógł uczestniczyć nie jako bierny widz, ale jako prawdziwy gracz. Żeby nie było tyle cukru, to dodam, że mam również zatargi z Panami Prezesami Firmy z Kolorowym Ptakiem. Moja Siostra, która jest pełna szczerości i miłosierdzia bożego miała pewien konflikt natury, powiedzmy, związanej z budownictwem lądowym, z Panem VP-em Firmy. Mianowicie w rozmowie ze mną na łamach portalu społecznościowego pana Marka Cukierberga ów Przyjaciel mój (VP) nazwał moją Siostrę pustakiem. Oczywiście wszystko miało ramy żartu, ale wiadomo, jak to w Rodzinie, pewne kwestie trzeba wyjaśniać. Tak więc ja w ramach przyjacielskiej pomocy połamałem Panu VP-wi wycieraczkę w jego francuskiej limuzynie. Oczywiście zawsze byliśmy i będziemy Przyjaciółmi z Panem VP-em, więc można rzec, że jesteśmy kwita.
TLDR: Polecam Firmę Toucan Systems, bo są zajebiście Wysokimi Technologiami i Bardzo Kompetentymi Inżynierami. P.S. Piszę to w 100% trzeźwy. Pozdro777!
  • 10
@marekv7: a co tu rozwijać - francuzi ostatnio poszli w podróbki samochodów w postaci SUV-ów i crossoverów, Talisman i 508 to dobre samochody, ale żadne limuzyny, ot, ledwo segment D i to entry-level, choć 508 ma szanse wyjść wyżej w przyszłym roku gdy dostanie jakiś poważny napęd.