Wpis z mikrobloga

Kreatyna:

A) Po treningu
B) Przed treningiem
C) Przecież to kurva nie ma praktycznie żadnego znaczenia, przestańcie zawracać sobie dupe takimi drobiagzami, tak samo jak te cholerne pytania co zjeść przed/po/w trakcie treningu - huia Twego starego najlepiej debilu jeden z drugim, KANAPKE Z SEREM i SZYNKĄ, mówi Ci to coś? Idzie taki mistrz siłownianego kunsztu, który pobierał nauki i samego Hefajstosa i youtubowych guru i Ci taki suchoklates będzie rzucał rady, ogarnijcie się ludzie bo to jest jakaś żenada to co się czyta w tym internecie, przejmujecie się najmniejszymi detalami, a najważniejsza rzecz czyli sam trening i dieta macie głęboko w dupie, bo tu sobie raz nie pójdę, a tu mnie łydka szczypie, tu znów krew boli i nie dam rady, no kurde. Tak samo dieta, masz jeść 2000kcal a jesz 2700 + gratisowo 500 bo Gabrysia przyniosła tofifi ALE TO TYLKO JEDNORAZOWA AKCJA, TAKA WIESZ, CZIT MIL XDD Gówno tam, opasły waleniu, nawet nie kontrolujesz tego co wkładasz do mordy, więc na cholere pytasz o takie bzdury typu kreatyna kiedy, jak ma to odniesienie w treningu max 2% co całokształtu budowania Twojej sylwetki. Zajmij się najpierw dietą, potem regularnością treningów, zostaw banały z tyłu.

#ankieta #mirkokoksy #silownia #trening #buldupki
L....._ - Kreatyna:

A) Po treningu
B) Przed treningiem
C) Przecież to kurva nie ...

źródło: comment_OIePamdYD1ccX1KWL0tiZJvU3HVoFmNE.jpg

Pobierz

Jaka odpowiedź?

  • A 18.9% (10)
  • B 5.7% (3)
  • C 75.5% (40)

Oddanych głosów: 53

  • 5
Tak samo dieta, masz jeść 2000kcal a jesz 2700 + gratisowo 500 bo Gabrysia przyniosła tofifi


@Laura_: skąd ja to znam, jeszcze okraszone tekstem - "ja nie wiem dlaczego ciągle tyję, jak prawie nic nie jem", a później się okazuje, że jakaś kremóweczka weszła, biała bułeczka ale z sałatą więc się nie liczy, jakiś czips wieczorem do filmu. Ehhh szkoda szczępić ryja, niektórzy są niereformowalni i myślą, że suple za nich