Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Czy tylko niskie kobiety mają potrzebę posiadania wysokiego faceta?
Czytam wpisy i skriny na mirko o wzroście i wymaganiach kobiet (bajty czy nie bajty to juz swoją drogą) i większość lasek zgłaszających pretensje co do wzrostu chłopaków ma 150-160 wzrostu xD większość facetów natomiast 180-190. Rozumiem, ze facet musi mieć co najmniej 2 metry, żeby różowa mogła spełniać swoje karle marzenia XD
#gownowpis #wzrost #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@barszcz1234: tak jak napisałam we wpisie, tłumacząc: obojętnie czy to zarzutki czy nie, większość to b8y, ale skądś wzięło się przeświadczenie o wymaganiach różowych co do wzrostu, trzeba by sięgnąć ad fontes skąd ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slako: może w rilu tak, ale w większości w komentarzach na mirko są miłe dla niebieskich i smieszkują, ale wystarczy, ze różowy wrzuci jakis wpis, nawet nieatencyjny, a większość komentarzy od różowych to jakieś pojazdy i hejt xD nie wiem czy zauważyłeś, może po prostu przesadzam, ale osobiście zauważyłam taką zależność.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzerwonaPorzeczka: napisałam dwa razy, że nie wierzę, ale dzięki za przypomnienie, jeśli nie umiesz czytać to współczuję (ja nie jestem niemiła xD po prostu czytaj to co pisze op a potem komentuj XD)