Wpis z mikrobloga

@Brodeon: #android czasem mam ochotę jebnąć tym gównem w #!$%@?. Zaktualizowałem android studio z wersji 3.2 preview do wersji 3.2 (już nie preview) i mój projekt nie chce się buildować bo tak. Standardowo gradle wywala jakieś totalne bzdury. Jak to jest możliwe że wersja beta była bardziej stabilna od wersji official? Kto to gówno tworzy? Już XCode mniej razy się #!$%@?, a przynajmniej wiem że byle aktualizacja nie zniszczy mi całego dnia. Google płaci niezłą kasę swoim developerom, a oni i tak wypuszczają taki nie przetestowany paździerz. Android Studio ma nawet problem ze swoim "oficjalnym" językiem Kotlinem, a Java działa niesamowicie dobrze. #programowanie #zalesie
  • 5
@Brodeon: Może wersja beta generowała projekt do dupy i teraz go nie czyta? Poza tym doczytaj co to za błędy, bo pewnie pierdoły, o których pisali w Release Note
@Razi91: Android Studio mówi: Indexing paused due to batch update. Co ciekawe inny projekt się otwiera, tylko ten postanowił się wywalić. Już googlowałem to co Android Studio mówi i sposób rozwiązania tego ze SO nie działa. Muszę na nowo robić projekt. Tracę tylko przez to czas. Wersji beta używałem dlatego, że kilka miesięcy temu nowa wersja Android Studio wywalała jakieś błędy nie do naprawienia, a przynajmniej straciłem 3 dni na próbę
@PanBaklazan: @Razi91: Niestety nie zadziałało to, musiałem kopiować pliki. Teraz mam nowy błąd. Odpalałem projekt pokazało znowu Indexing paused due to batch update ale kliknąłem strzałkę i projekt zbuildowało, lecz pojawił się błąd z layoutem, który mówi "NOTE: One or more layouts are missing the layoutwidth or layoutheight attributes. These are required in most layouts.". Fajnie tylko że ma podaną wysokość i szerokość bo parę minut wcześniej to