Wpis z mikrobloga

Przychodzi taka starsza babka, no bankowo ponad 70 lat chociaż ekspertem nie jestem od oceniania wieku i rozgląda się po tabletach. Wystawione miałem tylko 2 takie typowe badziewia po 1gb ramu / 8 pamięci i jakiś nędzny procesor. Pyta się, który by się nadawał do grania - zgodnie z prawdą odpowiadam, że raczej żaden. O jakie gry chodzi? Wiejskie życie, clash of clans i coś tam, niestety tytuły nie kojarzyłem ale z farmą. Mówię, że na tym to nie ma szans ale niech podeśle osobę dla której go wybiera bo mam coś fajnego na zapleczu. Mówi, że to dla niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miała jakiegoś ale jej "strzelił" a na telefonie ciężko bo już oczka nie te co za młodu. No kurde, nieźle. No to pokazuję jej Mediapada T3 10, wiem, że to żaden szał ale na komfortowe granie na pewno wystarczy no i jest duży. Babka zachwycona, odpaliła sobie i coś tam klika. Pyta ile to - 350.
W tym momencie smutnazaba.jpg bo ona tyle nie ma, została sama i słabo z kasą ale może syn jej dołoży po wypłacie. Strasznie się jej nudzi w domu a ten tablet taki fajny i w ogóle.
To ile pani ma?
250. Serce mam miękkie, graczem sam jestem więc po krótkim zastanowieniu się godzę się na tą kwotę. Babka poleciała po hajs bo gdzieś tu obok na osiedlu mieszka, wróciła po chwili i wyszła z tabletem zacieszona. Takie rzeczy z rana to ja rozumiem, dzień od razu poprawiony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe czy gra w jakimś klanie :D
#truestory #czujedobrzeczlowiek #clashofclans
  • 13
@ryceszzz Znaczy ten cały PUBG nie jest jakimś mega wyznacznikiem dla mnie. Bardziej chodzi mi i ogólną pracę i komfort na sprzęcie, żeby odciążyć telefon chociażby od twitcha, hsa czy ogladania seriali online.
Mediapada T3 10

350


@ryceszzz: to jakieś opowieści z komisu? bo za 600 normalnie chodzi widzę

jak tak to przydałby się tag, nie kojarzę wszystkich i nie wiem co robi i brakło mi kontekstu w tej opowieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym to piona za dobry uczynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)