Wpis z mikrobloga

@analogiczna: no to co powinien zrobić taki rodzic? Oczywiście poza rezygnacją z podróży, bo Ty tez jedziesz do pracy czy tam szkoły i mnie wkurzasz robiąc tłok na drodze albo w autobusie. Denerwujesz mnie, że stoisz przede mną do kasy w kolejce, wiec nie chodź do sklepu- rezygnacja z podróży to rada na tym poziomie. Bardzo chcę wiedzieć, co ma robić rodzic.
@analogiczna: ale halo, to nie mnie przeszkadza fakt, że nie jestem jedyną żyjącą istotą na ziemi więc po co mi prywatny odrzutowiec? Ja mam świadomość, że społeczeństwo składa się z różnych indywiduów - babci, która jeździ o 6 rano zbiorkomem, dziecka w samolocie, które może źle znosić podróż, nastolatki, która poza swoim smartfonem nie zauważa świata itp. itd. Ponawiam pytanie - co ma zrobić rodzic, którego dziecko źle znosi lot samolotem
@eoeoeo: podac cos na uspokojenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak jest za male na to lepiej moze zastanowic sie czy nie przezyje sie 2 razy wakacji gdzies blizej
i przygotowac sie lepiej do podrozy- sluchawki mocno odcinajace halas, moze mis szumis, sprawdzenie najpierw na krotszym locie, a nie heja Karynka wsadzamy na 8 godzin i jakos damy rade
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agataen: niech takiego bachora nafaszeruje ziółkami żeby spał przez cały lot.
Inna sprawa to ciekawskie dzięki, które nieraz płacze, a inna to gówniak, który nie daje nikomu żyć.
@agataen: ale innym przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

porownanie nastolatki zapatrzonej w smartfon i cichej a dziecka z atakiem szalu- no swietnie dobrane przyklady

Na uciszaniu dziecka powinni sie znac rodzice, a nie obce osoby. Ja bym kazala szprycowac czyms na uspokojenie, ale co ja moge

Ciekawe jakby ktos byl glosno i obudzil dziecko kilkanascie razy podczas lotu to nada bys mowila- nic nie szkodzi, spoleczenstwo sklada
@agataen: ale z jakiej racji faszerowac ma sie osoba, ktory innym nie przeszkadza? I to nie jedna w samolocie, bo przy paru godzinach krzykow to polowa samolotu bedzie marzyc o czyms przeciwbolowym

I myslisz, ze tak kazdemu lekarz chetnie wypisze cos jak powie, a panie potrzebuje tego na lot jakby byly nieznosne dzieci? Alkohol nie kazdy moze wypic, bo niektorzy wypozyczaja na lotnisku auto lub leki nie pozwalaja na picie
@analogiczna: jeśli reagujesz w ten sposób na hałas to zaopatrz się w dobre słuchawki wygłuszające - świat składa się z różnych dźwięków i częściej spotkasz się z hałasem niż z ciszą. Hmm czy mam świadomość, że cały świat nie musi być cicho w miejscu publicznym bo moje dziecko śpi? Wyobraź sobie, że tak :D
I co twoim zdaniem ma zrobić rodzic poza próbą wytłumaczenia (co miało miejsce) lub próbą zainteresowania czymkolwiek (co też miało miejsce)?


@agataen: Jak rodzic nic nie zrobi, to rozlewasz coś niby przypadkiem na całą rodzinę, #!$%@? na nich popkorn, rzucasz śmieci do tyłu. Tak samo jak #!$%@? zrobią z dzieckiem, tak samo i z tym.