Wpis z mikrobloga

@Biedak_cebulak12 jezu to tylko #!$%@? samochód, zrobią Ci i będzie zajebiście, od tego są ubezpieczenia. Zawsze się boję, że jebnę w kogoś takiego - a zdarzyć się może, nazywamy to wypadkiem - i będę słuchał #!$%@?. Raz miałem sprawę z mojej winy, baby nie mogłem znieść po minucie to sam zadzwoniłem po policję i zamknąłem się w samochodzie, #!$%@? że straty były tak ogromne że odjechałem na kołach i wystarczyło się dogadać
  • Odpowiedz
Człowiek dba o auto bardziej niż o #rozowypasek


@Biedak_cebulak12: To może najwyższy czas to zmienić? Chłopie, to tylko auto, nad czym tak rozpaczasz? I jeszcze te tagi #wgw i #wypadek - WTF?

Po to masz zderzaki, żeby je obijać. Za naprawę nie płacisz, dokumentację kolizji masz - w czym problem?

Jprdl, 3/10, bo odpisałem.
  • Odpowiedz
wyjdź z biedamentalnosci, to tylko auto


@FalseIdeas: Tak to bywa, gdy nie ma sie kasy i kupuje auto z kredytu, wtedy każda rysa powoduje mikro zawał, bo potem ciężko odsprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Biedak_cebulak12: od razu na badania jedźcie, bo whiplash może dawać o sobie znać wiele lat po urazie, musicie mieć to udokumentowane, że ból pojawił się po kolizji, czasem żadnych zmian może nie być po urazie, a ból będzie obecny i weź się później sąduj z gościem, że to przez kolizje z nim, zdrowia !
  • Odpowiedz