Wpis z mikrobloga

Nikt mnie w życiu tak nie upokorzył jak Polki na #tinder. 6-8 miesięcy bez ŻADNEJ pary na tej aplikacji, na początku prawie codziennie używałem limit lajków, ostatnio mi oczywiście odechciało. Nie mam mordy oblanej kwasem więc teoretycznie nie powinienem być 0/10, ale totalny brak testosteronu i inne "defekty" sprawiły że tak to wygląda. Tak jak par od tych najpiękniejszych dziewczyn 10/10 się nie spodziewałem i rozumiem, tak brak lajka od jakieś mocno średniej dziewczyny trochę "boli" i może tylko nabijać kompleksy i obniżać samoocenę która i tak jest na poziomie gówna.
Mimo wszystko nie jestem mocno #!$%@? i zły na dziewczyny, jestem im szalenie wdzięczny i dziękuję - za to że dość szybko namierzyły #!$%@?ą jednostkę i postanowiły ją wykluczyć z gry, uniemożliwiając przekazywanie #!$%@? genów. Dzięki.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #depresja #feels #zalesie #gownowpis
hauser15 - Nikt mnie w życiu tak nie upokorzył jak Polki na #tinder. 6-8 miesięcy bez...

źródło: comment_OsrPXePkhsMYilKdJK2sRs7fBSzEdDxJ.jpg

Pobierz
  • 27
@DeinGesternTraum: Aplikacja działa, bo po pewnym czasie pojawiła się tzw "fake-para", którą tinder daje tym nielicznym użytkownikom, którzy jej nie mają przez dłuższy okres. Jest to na zasadzie podobnej co na badoo "Natalia chce z tobą porozmawiać" mimo że dziewczyna nie wie że aplikacja wysłała takie coś w jej imieniu, podobnie jest na tinderze - niby jest para, ale 5 minut po napisaniu wiadomości usuwa się, a dziewczyna nawet nie że
@hauser15: Ale co lamentujesz ? Wolisz od kontemplacji świata i egzystencji możliwej jedynie w samotności, pajacowanie jakieś księżniczce w nadziei na to, że obdarzy Cię uczuciem, chociaż ona i tak będzie miała Cię w dupie, bo kocha jedynie siebie i swoją wygodę ?
Ryja nie zmienisz


@Superfast:
Gówno prawda.
Schudnięcie 10kg i twarz zazwyczaj skacze o 1-2 punkty. Fryzura dużo zmienia. Siłka i wysyp hormonów głównie po nogach też. Dieta wpływa na cerę. Brzydkie brwi nawet facet może regulować. A brzydką szczękę zasłonić brodą.

Razem jest dużo czynników, które pozwolą diametralnie zmienić twarz.
deryt - > Ryja nie zmienisz

@Superfast: 
Gówno prawda.
Schudnięcie 10kg i twarz ...

źródło: comment_VrWLXKeGBUb8B3zVWTvYQn1zlppcro8O.jpg

Pobierz