Wpis z mikrobloga

#krakow #mikrokoksy #kalistenika
Czołem.
Polecicie jakąś siłownie w Krakowie dla zielonego w temacie kalistenika?
Fajnie jakby poza oczywistym sprzętem typu drążki, barierki była obsługa która pomoże mi wystartować, wytłumaczyć to i owo.
Generalnie planuję raczej bawić się na "świeżym" powietrzu, zapewne park krowoderski, no ale nadchodzi zima a wiszenie na drążku przy ujemnej temperaturze pewnie nie jest najlepszym pomysłem.
  • 8
@sprytny-wegorz: po pierwsze nie nastawialbym się ani na ujemne temperatury ani na instruktorów którzy za darmo wytłumaczą co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie maszyna że można kogoś jednym zdaniem naprostować czego mabjie robić - lepiej weź sobie kilka zajęć z trenerem który zna się na rzeczy a potem cisnij dalej sam - czy to na silce cyz ja świeżym powietrzu
@powaznyczlowiek: w takim razie od czego są instruktorzy/trenerzy na siłowniach? Nie pragnę aby ktoś stał nade mną 2 godziny pokazując mi wszystko od A do Z, chcę kogoś kto rzuci wskazówkami i uchroni mnie przed głupimi błędami. Pal licho ujemna temperatura, myślę, że nie jest najprzyjemniejszym pocić się przy kilkustopniowej temperaturze korzystając przy okazji ze zdrowotnych właściwości krakowskiego powietrza.
w takim razie od czego są instruktorzy/trenerzy na siłowniach?


@sprytny-wegorz: większość w danej chwili akurat prowadzi treningi personalne, jeden czy dwóch (jak jest duża siłka) pilnują żeby nikt nic nie rozwalił - jak są mili to czasem zwrócą uwagę że sobie robisz krzywdę albo można ich o coś dopytać ¯\_(ツ)_/¯ nie byłeś nigdy na silce czy co?
@mor3nko: spoko - ja też niepotrzebnie się w złośliwym tonie wypowiadam - przepraszam ;)

Sprawdź sobie też Park Wodny - nie wiem jak z kalisteniką ale wiem że organizują tam sporo grupowych zajęć (w tym obwodowych - więc możliwe że są tam też rzeczy które Cię interesują), a mają dla nowych klientów karnet Open na 2 miesiące chyba za ~200zl i on daje dostęp do siłki, na wszystkie zajęcia oraz na