Wpis z mikrobloga

Powstrzymajcie tego #!$%@? #chadeusz
Dziś miałem nic nie postować ale za łatwo idzie. Tym razem już 7+/10
Inb4 zmień tekst. Zmienię, to jeszcze sort z poniedziałku.

Jak na razie wnioski są oczywiste, normiki pewnie zaprzeczą ale 100% loszek z jakimś czarnym gównem na twarzy leci na cipeuszy.

#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki #zwiazki #rozwojosobistyznormikami #bekaznormictwa #blackpill

P.....y - Powstrzymajcie tego #!$%@? #chadeusz
Dziś miałem nic nie postować ale za ł...

źródło: comment_FtXiXxwKjrswWRDvAwBESVB4WekbErpX.jpg

Pobierz
  • 85
@arek4444: to jest prawda. Mając dobra morde możesz sobie pozwolić na więcej, np. rasistowskie dowcipy w towarzystwie dopiero poznanej dziewczyny.

Kiedyś powiedziałem o takiej sytuacji znajomemu, to usłyszałem "#!$%@?ęty jesteś". Wspomniałem o tej historii tamtej dziewczynie a ona powiedziała - "to było urocze".

Niektórym to naprawdę możesz nasrać na ryj a one i tak będą chciały się z Tobą spotkać kolejny raz - wystarczy morda xD
@Polkopsky: Kurcze , to by było ciekawe , żeby coś takiego napisać tyle że oczywiście w sposób bardziej elegancki i nie w pierwszej wiadomości.

Moja propozycja: "Wiem , że pewnie gdy cię o to zapytam to poczujesz lekką niechęć ale bardzo chciałbym cię o to spytać gdyż wyjątkowo dobrze mi się z tobą piszę. Próbowałeś kiedyś świrować z chłopakiem tak... ostro.
Mówiąc precyzyjniej , próbowałeś kiedyś scat-u."