Wpis z mikrobloga

@mcfly21: u mnie w pracy jest koleś co przepracował ponad 33 miesiące na UOP na czas określony i dali mu kolejną na czo xD jak będzie chciał się zwolnić to będzie mieć krótszy okres wypowiedzenia, jak jego będą chcieli wywalić to narobi rabanu, że umowa tak na prawdę jest na nieokreślony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może w twoim wypadku jest podobnie i nie warto się wychylać?
@GordonL: A nie wiesz może jak jest z ciągłością? między umowami mam powiedzmy dwa tygodnie przerwy, mam ją wliczać do 18 miesięcy, czy chodzi o 18 miesięcy pracy w umowach?
@GordonL: Czyli jeśli pierwszą umowę zawarłem powiedzmy od 01.01.2017r do 01.03.2017r. a kolejną od 01.01.2018r. do 01.06.2018r. to jest 18 miesięcy pracy u jednego pracodawcy, tak? o to się nie martwię, chcę obliczyć kiedy to nastąpi :P
@mcfly21: Tam jest łącznie 18 miesięcy w okresie obejmującym 36 miesięcy wstecz.

Możesz tam pracować do 10 kwietnia 2019 roku, jesli zostałeś zatrudniony 10 października 2017 roku i wcześniej nie byłeś pracownikiem tymczasowym w tej firmie.

Po tym czasie możesz zostać w tej firmie tylko na normalną umowę o pracę lub agencja przeniesie cię do innego pracodawcy.