Wpis z mikrobloga

@dewanderer: Mieszkam przystanek od pętli. Zawsze, ale to zawsze jak wsiadam do autobusu, jedno miejsce zajmuje ja, a drugie mój plecak. (oczywiście siadam od zewnątrz) Dzięki temu jak ktoś chce usiąść, musi się odezwać i poprosić o zwolnienie miejsca, a ja wtedy z promiennym uśmiechem zapraszam na miejsce i w ułamek sekundy zabieram plecak. Nie wiem czemu, ale większość ludzi woli stać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@Paayor ja to Ci powiem że nawet lubię jak ktoś mi odpowiada, że oczywiście, proszę bardzo. Zwykle jestem tym petentem :-) A pamiętam kiedyś było jedno wolne miejsce w busie, dużo ludzi stało, ktoś siedzial po zewnętrznej dwójki. Też podszedłem, spytałem czy można, zostałem przepuszczony, a za moimi plecami się jakieś dziewczyny roześmiały, że ja podszedłem, a one stały jak ciucmoki :p
Mirki wiecie co wsiadlem właśnie do busa i widzę wolne miejsce. Podchodzę, a tu jakaś Pani trzyma sobie plecak na siedzeniu. I wiecie co zrobiłem? Kulturalnie poprosiłem o zwolnienie miejsca, Pani kulturalnie je zwolniła i se teraz siedzę.


@dewanderer: usuń konto nie nadajesz się tu. Normalny mireczek osralby gacie i wrzucił zdjęcie z przyczajki płacząc ( ͡° ͜ʖ ͡°)