Wpis z mikrobloga

#sprzedam #krakow
Mirki mam do sprzedania parę książek z #programowanie #informatyka
1. Skuteczny nowoczesny C++ z 2015 roku, tematyka c++11 i c++14 #cpp #cpp11 #cpp14
~30

2. Thinking in java wydanie IV wersja polska ~35 zl #java

3. Introduction to 3d game programming with DirectX 12, Frak Luna, wydanie angielskie - bardzo polecam. ~120 zl #windows10 #directx12

4. Twórz własne gry komputerowe w pythonie. Praktycznie nowa nie używana. Miał być prezent dla młodszego brata ale nie przyjął się. #python ~35

5. OpenGL księga eksperta wydanie 5
~50 #opengl

6. Symfonia c++, grębosza. Wydanie 3. Super książka do nauki c++, przynajmniej wg mojej opini. Posiadam dwa tomy 1 i jeden tom 2. Po ~ 20. Widac ślady używania.

7. Podręcznik frotendowca, the big nerd ranch guide. Takze super do wprowadzenia w #frontend. Takze widać slady używania. ~20

8. Opengl 4 shading language cookbook. 2 wydanie ~100, wydanie angielskie

9. Opengl superbible 7th edition, wydanie angielskie ~150

Jak ktoś jest zainteresowany to mogę wysłać fotki ksiażek.
Możliwy odbiór w krakowie lub wysyłka wg cennika poczty polskiej.
  • 14
  • 0
@Alfa_ale_Beta 4 nie mam pojęcia. Spis treści jest spoko. Miał to być prezent dla 12 letniego brata, żeby go zachecić do czegoś poza minecraftem ale nie wypaliło i leży nawet chyba nie otwarta.

2 polecam taka cegla typowa. Na plus szczegółowość i przystepny język, do nauki na początek ok. Tylko tam jest java6 z tego co pamietam. Dobra do poznania składni języka, ale jeśli już liznąłeś jave to polecam coś nowszego co