Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ImbaJakichMalo Zainstaluj FITATU, nie przekraczaj dziennego zapotrzebowania, wpisuj wszystko skrupulatnie. I idź na basen - z tą masą lepiej nie biegaj. 2km trzy razy w tygodniu stykną, to tylko 80 basenów. Oczywiście zacznij od 10 bo i tak więcej nie przeplyniesz. Ale co trening będzie lepiej. Powodzenia!!!
  • Odpowiedz
Powodzenia ziomek, ale proponuje udać się do pro dietetyka i jakiegoś trenera, który nie ma #!$%@? beretu od koksu. Na początku pewnie Cię to wszystko szarpnie na pare stówek, ale na tym etapie potraktowałbym to jako inwestycje w siebie i swoje zdrowie.
Trzymam kciuki, pozdro
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: no to #!$%@? kolego za to się zabrałeś.
Najpierw poczytaj o odżywianiu, a później dopiero układaj dietę, lub zapłać komuś, kto Ci ułoży odpowiednią dietę.

To co zjadłeś dziś, to masakra węglowa, tak nie schudniesz.
Jabłecznik? Dżem?-tych produktów powinieneś właśnie unikać, bo inaczej będziesz chodził głodny a nie schudniesz.
Naprawdę, twoje posiłki dzisiaj to była maskara, tak nie schudniesz, albo wycierpisz się, a później wywali Ci takie jojo, że
  • Odpowiedz
  • 2
@ImbaJakichMalo pij dużo wody, nie jedz przed snem. rano śniadanie tłuszczowo białkowe, kolacja niskowęglowa. na czczo przed śniadaniem szklanka wody z cytryną oraz posiłki w tych samych porach. w połączeniu z ćwiczeniami pół roku i jesteś jak bóg. a co do słodyczy to polecam książkę "jak jeść słodycze i nie tyć"
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: ja bym Ci tylko radził ustalić realne cele, jeżeli nie czujesz, że wstaniesz o 6 na siłkę to zaplanuj w jakiejś rozsadnej, innej pasującej porze. Potem wychodzi to tak, że dwa razy odpuścisz, zdemotywujesz się i ukroisz sobie dodatkowe 4 kawałki jablecznika i na tym się skończy. Lepiej dawać z siebie codziennie 90% przez 365 dni niż 110 przez dwa tygodnie. Powodzenia :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImbaJakichMalo:

@ArniHell: wyjdz z mojej glowy! Ile razy to juz mowilem, ze ja nie rozumiem czemu tak tyje, bo nie jem tak duzo xD #!$%@? metabolizm ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie przeczę, że są różnice w metaboliźmie ale metabolizm można przestawiać w ramach zakresu wynikającego z DNA.

Nie jestem ekspertem. Nigdy też nie byłem otyły ale mam powody przypuszczać, że jeśli wdrożysz te trzy wytyczne, to
  • Odpowiedz