Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: hehe ale jak neuropki robią memesy o tym, że tomm16 jest obrońca pedofilów to już jest spoko, co nie? bo jakoś mode nie usuwają wszystkich takich wpisów, a sam zainteresowany zgłasza je osobiście o czym pisał na wypoku.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: zrozum, że zgłoszenia przez kontakt rozpatrują etatowi pracownicy działu pomocy. Oni nie pracują o 23. Zawsze ale to zawsze otrzymywałem odpowiedź od nich w godzinach pracy ich biura.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: w wykopie leży sterta segregatorów z takimi zgłoszeniami na piśmie, od policji, prokuratury od osób prywatnych. Codziennie przychodzą listy. Ta sprawa śmierdzi od początku.
  • Odpowiedz
@Cicer_Cum_Caule ale ja nic takiego nie wstawiam i jak była taka sytuacja i tomm nie widział nic w tym złego i nie zgłaszał to w czym problem?

@L3stko bo nie miałeś prawnika i nikt nie kręcił afery manipulując Twoimi zdjęciami. Mogło też pomóc to że dałem rodzicom kontakt bezpośredni do administracji.
  • Odpowiedz
@kaflooooow ale przecież może być kilku użytkowników o podobnym nicku. Skąd będziesz wiedział o kogo chodzi mimo że mi będzie chodziło o konkretne osoby ale będę się tłumaczył jak wy?
  • Odpowiedz
Idąc waszą retoryką mogę zrobić obrazki sugerujące bronie nie pedofilii i użyć podobnych nickow do waszych i tłumaczyć się że chodziło mi o kogoś innego.


@JAI2L9LAD: on nie użył żadnego nicku.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: @Burbazur: @kaflooooow: 26 sierpnia zgłosiłem treści o charakterze pedofilskim na wykop, moderacja odrzuciła więc napisałem maila, 10 września po 2 tygodniach, otrzymałem odpowiedź z prośbą o przesłanie linków. Do dzisiaj można te zdjęcia zobaczyć gdzieś głęboko na tagu #prokuratorboners Tak więc nie mówcie mi, że wypok reaguje od ręki na takie sytuacje.
  • Odpowiedz
@L3stko użył avatarow osób które wyżej wymieniłem. Jego zamiarem nie było atakowania przypadkowych osób tylko tych dwóch konkretnie. Ale wy dalej tego nie rozumiecie tylko tłumaczycie się jak typowy prawak gdy zrobił coś głupiego.
  • Odpowiedz