Wpis z mikrobloga

Dzisiaj to chyba jakiś rekord z "eksperymentami" na #tinder tylko co one mają odkryć?
Że kobiety wolą przystojnych facetów niż brzydkich?

Serio?
Ja jest #!$%@? nienormalny czy wy potrzebujecie marnować czas żeby udowodnić że białe jest białe a czarne jest czarne.
Niekiedy żal mi jest ludzi z #przegryw bo niektórzy naprawdę przegrali loterię genetyczną, ale takich bzdur to ja dawno już nie czytałem. Potem taki jeden z drugim zrobią badania, statystyki i wyjdzie że przystojniejsi faceci mają więcej par, brawo.

Koledzy na pewno by dali lajka panience po prawej żeby nie było jej przykro cnie?
#zalesie
R.....h - Dzisiaj to chyba jakiś rekord z "eksperymentami" na #tinder tylko co one ma...

źródło: comment_gNOydDCswZhKWW6ErFqDRu1ydMvPXgde.jpg

Pobierz
  • 9
@kurdelebele123: To mnie zawsze rozbraja. Było milion eksperymentów, każdy stulejarz tutaj już zrobił po 10 takich. Zapytany po co to robi, odpowiada: "A bO NaM MóWiLi, Że lIcZy sIę tYlKo cHaRaKtEr!!!11!!". Już się dowiedział taki, że to nieprawda, ale dalej tak się będzie tłumaczył. Nikogo nie obchodzą te wymówki.
@LemurChmur: Tu chodzi bardziej o fakt, ze mogą się poczuć być w skórze takiego gościa który jest rozchwytywany. No i poniekąd to jest kolejna wymówka aby nie wychodzić z piwnicy oraz, że loszki to c00rwy bo patrzą na wygląd. Ale jak ktoś wrzuci grubą dziewczyne z Tindera tutaj to obsmarują ją gównem.