Wpis z mikrobloga

- Stachu? Stachu, te vagy?
- Nem, ki beszél ott?
- És ki van a telefonnál?
- Jaj uhhh ez Jadzia
- Figyelj ide, Stachu most otthon van?
- Nincs
- Bassza meg, minek odabaszott a központba, az erdőmet lebaszta, a földömön járt, a pénzemet elvitte, ki engedte meg őneki? Mondd meg ennek a faszkalapnak, bárhova is mehetett, hogy fene egye meg őt meg a rögtön vér oblítsen őt. Teljesen lebaszta az összes kurva erdőt, minek a faszba elment oda ezzel a bulával és levágta az ez erdőnket?
- És kicsoda beszél?
- Kurva anyád, én megadom neked azt hogy kicsoda beszél, a fene egyen meg titeket ti kurva agybabaszott anyaból szült faszok!
- Mit akarsz te?
- Én mindjárt megadom neked azt hogy mit akarsz te. Megadom neked, hol van a kurva pénz az erdőnkért?
- Te mit akarsz? Mi csak az ötvenedik évfordulón voltunk, és nem...
- Kurva anyátok, én is voltam, én tudom hogy hol voltatok, mit csináltatok, megadom neked a kurva ötvenedik évfordulót. Mindent megadom nektek, a kurva, a kurva anyátok. Adjátok vissza a pénzemet, ti seggbebaszott világos faszok, ti tűzes kurvák, hogy fene egyen meg titeket, űűűűűű #stachu
#pasta #heheszki
  • 10
@Prawowity-Polak: - Stachu ? Sluchaj Stachu ?
* Nie, A kto mowi ?
- A kto przy telefonie ?
* Ajj yhy to jest Jadzia
- Słuchaj jest Stachu w domu ?
* Nie ma
- #!$%@? Jego Mać po co on tam pojechał do centrali moj las wycial, po moim chodzil, moje pieniadze zabral, kto mu dal takie pozwolenie ? Ty mu powiedz temu #!$%@? gdzie on pojechal bo go