Wpis z mikrobloga

ja nie rozumiem ludzi, którzy wierzą ze można związać się z jedna osoba na całe życie bez skoków w bok


@Paula_pi:
A ja nie rozumiem, jak można do mentalności szlaufa dorabiać ideologię ;)
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Wiesz, "normalne" jest też to, że ludzie się zabijają w ten czy inny sposób, z różnych powodów. Normalna jest też pogarda dla ludzkiego życia, kiedy nam to pasuje. Co nie znaczy, że jest to w jakikolwiek sposób akceptowalne.
  • Odpowiedz
@LaFlaure: a ja miałam tort z wielkim penisem i uważam ze był bardzo fajny tak samo jak mój wieczór panieński. Spędziłam go w domu, z super zabawami typu rzucanie lotkami w zdjęcie męża gdzie trafienie w penisa dawało maksymalna ilość punktów. Co lepsze- moj mąż ze swoim kawalerskim orszakiem dołączył do nas, zjedli nam wszystko łącznie z penisowym tortem, były tance do białego rana i łączona impreza moja i męża. Uważam
  • Odpowiedz
@oblaczek Nawalić? Może niekoniecznie..
Myślę, że dobre żarełko, jakaś muzyka, może film, zabawy i do tego alkohol w umiarkowanej ilości będzie ok
Ognisko też byłoby fajnym pomysłem
Nie trzeba wiele, żeby się dobrze bawić
Także plusik, koleżanko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ja nie rozumiem ludzi, którzy wierzą ze można związać się z jedna osoba na całe życie bez skoków w bok.


@Paula_pi: Jak to jest stać na wietrze bez żadnego kręgosłupa?
  • Odpowiedz
XD beka z ludzi którzy nie potrafią utrzymać swojej rozklapiochy albo benka na smyczy. Kochasz- nie zdradzasz. Ewentualnie wchodzisz w otwarty związek i włala, rżniesz się na lewo i prawo ile dusza zapragnie, nie robiąc przy tym rogacza z partnera. Zdrada fizyczna jest w moim przypadku nie do wybaczenia. Co innego zdrada emocjonalna- to po prostu zwykłe nieszczęście, uczuć się nie wybiera. Zakochał się w innej? Trudno, życzę powodzenia i szczęścia.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Takie jest zycie stary xD

Nie osmieszaj sie szlaufie. Jak masz zdradzac to mow o tym na poczatku przed zwiazkiem, ze jestes kvrwa. Nikt normalny nie zdradza, bo to jest zaprzeczenie podstawowe bycia w zwiazku. Nie prdol, ze kazdy tak robi i nie tlumacz sie. Widocznie masz samych smieci dookola takich jak ty.
  • Odpowiedz