Wpis z mikrobloga

@LaFlaure: @LaFlaure: hahha zrobilam to w formie eksperymentu by pokazac jak go kocha xD Dala bezwzglednie dupy przyjacielowi meza i myslala glupia szmata, ze nie wyda sie :) najlepsze, ze nawet w takiej obrzydliwej sytuacjj, tlumaczy sie i udowadnia swoja niewinnosc xD jesli to true story i nie bait to xD
  • Odpowiedz
@Paula_pi:

tak zdrada krzywdzi ludzi którzy żyją w iluzji, że miłość, że zwiazki na całe życie.

Gdyby poligamia była akceptowalna społecznie nie byłoby tych samobójstw o których mówisz. I nikt by się nie czuł skrzywdzony

I ty piszesz o innych ludziach że żyją w naiwności xD

Jak dobrze że dałem na czarną lata temu ()
  • Odpowiedz
@Hubertosik: powstrzymywanie sie w wypadku atrakcyjnego mezczyzny/kobiety to dosc czesty przypadek, bardzo rzadko ale moze zdarzyc sie skok w bok mimo tylu pominietych okazji latami i to sie nie liczy?
  • Odpowiedz
@Striker9993: a ciebie nie ciagnie? Bedac atrakcyjnym facetem w duzym miescie, korwa, trzeba sie naprawde powstrzymywac czasem, a im czesciej jestes w sytuacjach socialnych tym wiecej tych okazji sie nadaza
  • Odpowiedz
@maze Ciągnie często jak cholera. Mam taka pracę, że codziennie poznaje mnóstwo nowych atrakcyjnych kobiet i muszę je trochę "zbajerować" i sprawić by mnie polubiły żebym mógł na tym zarobić. Także koleżanek i okazji teoretycznie nie brakuje ( ͡º ͜ʖ͡º). Żona dobrze o tym wie i sama bardzo dba o siebie żeby być atrakcyjna dla mnie. Taka pozytywna karuzela :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaticX: Nie chodzi o szmacenie się. To nie leży w ludzkiej naturze.

Spójrz ile jest zdrad wokół, a ile jest romansów które nigdy nie wyszły na jaw?

Każdy czasem potrzebuje odskoczni. Ale to nie znaczy ze zrezygnuje ze stałej partnerki/ partnera

@Paula_pi:

Czyli preferujesz otwarty związek, licz sie z tym że facet też wyrucha Twoją koleżankę jak mu wyruchasz kolege ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieszkodnik: tak zdrada krzywdzi ludzi którzy żyją w iluzji, że miłość, że zwiazki na całe życie.

Gdyby poligamia była akceptowalna społecznie nie byłoby tych samobójstw o których mówisz. I nikt by się nie czuł skrzywdzony

@Paula_pi Kwestia mono czy poligami to kwestia kulturowa. Na bliskim wschodzie, w Azji czy w niektórych społecznościach w USA poligamia jest normalna.
  • Odpowiedz
@Paula_pi:Ty głupi różowy pasku, w miejscach w których istnieje poligamia dochodzi do gigantycznych napięć społecznych i kończy się na tym, że kilka/kilkadziesiąt procent mężczyzn zawłaszcza większość kobiet. Ostatecznym skutkiem tego jest handel kobietami.
  • Odpowiedz