Wpis z mikrobloga

@LaFlaure: Mam kontakt z jedną z moich ex (mocno sporadyczny, typu życzenia czy coś, ale czasem dwa słowa zamienimy) i u jniej było na odwrót. Oczywiście typ jej zrobił dzieciaka i miał być ślub i w ogóle, ale na kawalerskim poszli sobie do burdelu na dziwki i któryś ziomek go do niej #!$%@?ł i tyle było ze slubu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Paula_pi: fajnie że myślisz racjonalnie. Każdy ma ból dupy o to że raz na jakiś czas się włoży penisa w kawałek innego mięska. Sam mam dziewczynę o którą nie jestem zazdrosny i której mówię że może się całować z innym jeśli chce, ale ona z własnej woli się trzyma mnie.
  • Odpowiedz
@LaFlaure: też miałem znajomego, co miał dziewczynę, ale puścił się z inną i po tm powiedział mi "że dzięki temu jeszcze bardziej kocha swoją dziewczynę" Ofc już nie jest i nią, przeszedł przemianę i ma teraz taką, która jest dziewicą i czekają do ślubu, a slub za pół roku :D
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Masz troche racji a ludzie Cię hejtują. Wiele razy będąc w związku miałem myśli w stylu "ciekawe jakby to było gdybym posuwał tamtą dziewczyne". Myśle że nie mamy na to wpływu, jestesmy poniekad zwierzetami i mamy zwierzece mysli co czesto widac gdy swiat ogarnia chaos, pojawiaja sie wojny, mezczyzni wtedy ruchaja wszystko co sie rusza a kobiety ruchają sie z kazdym kto moze uchronic je przed zlym losem gdy ich
  • Odpowiedz
gdyby było tak jak mówisz większość ludzi żyłaby w monozwiazkach bez zdrad. Niestety z tego co widzę to w prawie każdej parze wydarzyło się coś takiego


@Paula_pi: Lol, to fajnych masz znajomych XD
  • Odpowiedz