Wpis z mikrobloga

Serdecznie witam wszystkich. Na początku tego krótkiego przemówienia, mm chciałbym poinformować, że ten film może być nieee - że tak powiem - nieprofesjonalny. Jest to mój pierwszy film, który umieszczam na Fotce. Umm.
W przemówieniu tym chciałem przede wszystkim powiedzieć, a w szczególności wszystkim kobietom, że jestem w tej chwili samotny, mam 17 lat, a to już chyba pora, żebym sobie w końcu kogoś znalazł. Do tej pory nie miałem szczęścia do kobiet iii chciałem - że tak powiem - próbowałem już nawet szukać jakichkolwiek - że tak powiem - kobiet, ale niestety każde każde poszukiwanie kończyło się niepowodzeniem. Mmm.
Jeśli którejś z was się podobam, nie wątpię, możliwe, że którejś na pewno, to mój numer GG to ten, który za chwilkę się państwu pojawi na ekranie.

4020315

Eeee, natomiast mój nick na Skype to ten pokazany na zdjęciu następnym.

figlarz_00

Ee, jeśli chodzi o moje zainteresowania, to bardzo interesuję się szachami. Lubię grać w karty, na kurniku najczęściej gram w szachy, w karty, scrabble, noo, w parę innych gier także. Yyy lubię yyy poznawać nowych ludzi, yyy zawieram wszelkie znajomości, przychodzi mi to z niewielkim trudem. Najczęściej przesiaduję w wszelakich pubach na piwku, które piję okazyjnie zazwyczaj. Za papierosami nie przepadam, jest to jedyne, czego nienawidzę. Jeżeli chodzi o ulubione potrawy to bardzo lubię eksperymentować kulinarnie. Yyyy je-jestem w tej chwili uczniem klasy drugiej technikum masażu i fizjoterapii. Masuję ludzi, jest to bardzo przyjemny zawód. Jeżeli któraś potrzebuje masażu, powiedzmy relaksacyjnego, to z miłą chęcią ten masaż przeprowadzę. Oprócz tego yyy jestem dobry w informatyce yyy lubię yyy sporty ekstremalne, jazda wyczynowa na rowerze. Jestem troszeczkę pokręconym typem człowieka, no ale jakby to nie było nasz rocznik 89' chyba cały jest taki, tak sądzę. W przyszłości postanowiłem założyć swoją stronę internetową. Będzie to jako pierwsza na pewno jakaś strona rozrywkowa typu kurnik. Ummmm jako pracę, pracę, pracę będę chciał pracować w zawodzie masażysty, ho-ho jako hobby będę pracował dalej przy komputerach. No a jak już znajdę w końcu tę dziewcz, swoją dziewczynę, swoją przyszłą, to z-zdecydowanie będę najwięcej czasu poświęcał dla niej. Noo, na pewno będą romantyczne spacery przy, spacery, kolacje przy świecach romantyczne, dużo kwiatów, bo ja lubię dawać dziewczynom kwiaty, no i parę, i dużo prezentów. Między innymi co yy, jeszcze oprócz to, mogę wam ofiaro to no co jedyne, to swoją miłość, którą we mnie możecie wzbudzić.
Yyy, na zakończenie tego przemówienia, mmm, chciałem powiedzieć, że zależy mi bardzo na tym, żeby znaleźć swoją dziewczynę, nie dlatego, żeby - że tak powiem - na pokaz, aaee - że tak powiem - jestem w tej chwili samotny, nie mam z kim porozmawiać, że tak powiem. Utraciłem wszystkie kontakty ze znajomymi, noo, a nie mam zamiaru ich odbudowywać. Ściągali mnie, że tak powiem, na bardzo złą drogę no i nudzę się, że tak, szczerze mówiąc, powiem. Także, dziewczyny, nic inneo tylko brać się w troki, pisać do mnie, może, a może, a nuż coś z tego wyjdzie. Dziękuję.

J.....z - Serdecznie witam wszystkich. Na początku tego krótkiego przemówienia, mm ch...
  • 15