Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@janusz_pol: Widać, że ty i inne przegrywy macie niewielki kontakt ze światem rzeczywistym. Coraz częściej spotyka się rodziny typu facet mający dziecko + babka mająca dziecko i to niezależnie od poziomu wykształcenia czy RIGCZu.

Ja rozumiem, że jakiś 25 latek nie chce spotykać się z Karyną, która zaciązyła w wieku nastoletnim, ale wy nazywacie #!$%@?ą dosłownie każdą dzieciatą kobietę, która chce ułożyć sobie życie po rozwodzie czy zakończeniu dłuższego związku. Dla
@falden:

Widać, że ty i inne przegrywy macie niewielki kontakt ze światem rzeczywistym. Coraz częściej spotyka się rodziny typu facet mający dziecko + babka mająca dziecko i to niezależnie od poziomu wykształcenia czy RIGCZu.

Ja rozumiem, że jakiś 25 latek nie chce spotykać się z Karyną, która zaciązyła w wieku nastoletnim, ale wy nazywacie #!$%@?ą dosłownie każdą dzieciatą kobietę, która chce ułożyć sobie życie po rozwodzie czy zakończeniu dłuższego związku. Dla
Imo gdybym miał walić konia całe życie, to #!$%@?, wolę wychować cudze dziecko które się do mnie przywiąże i z dużym prawdopodobieństwem odwdzięczy w przyszłości. Z domu dziecka też nie weźmiesz bo "hehe, obcy bachor"?