Wpis z mikrobloga

Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie będzie mi już potrzebna a raczej jej komplet, nie mam czasu na wystawianie wśród januszuw allegro a tymbardzien na scammerskiego olxa dla tego robie małe tyci tyci #rozdajo kieszonsolka od N wraz z tym co na zdj.
Warunki to duża ilość plusów oraz musisz napisać dlaczego właśnie Ciebie mam wybrać, ile masz lat na czym obecnie grasz, jakie gry Cię interesują itp
Każdy może wziąć udział o ile coś fajnego napiszecie, prócz brzydkich loszek ( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #nintendoswitch #przegryw ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_kt3Sc13vX1YBEjaVVoWsqf46YdCfGcGL.jpg
  • 157
@Mariusz656 26lvl Nie grałem chyba odkad, się wyprowadziłem od rodziców, a w takie poksy na Nintendo to bym śmignął chyba w jedną noc... Mam tylko kompa służbowego i nie mam gdzie się zaszyć jak różowy świruje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mariusz656 cześć, też mam 20 lat.
Kupiłbym tego switcha, żeby ograć zelde, poki i darkest dungeon ale jestem studentem i mnie nie stać więc gram jedynie na pc w hiroski 2,3 I 5.
Pozdro 600 mordeczko
@Mariusz656 nie mam gier rozejbalem kumputer w lato zgubilem Telefon ktory znalazlem w wrzesniu xD ukradli mi rower 3 Lata temu mam slaba pamiec czesto cos gubie na switchu moglbym grac w darkest dungeon gdzie tylko bym zachcial I dostalem Bana ostatnie do 2038 Roku na mirko I jako mlody polak nie jestem roszczeniowcen pdk
(zawsze sprobuje dla darmowych rzeczy nice b8)