Wpis z mikrobloga

Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie będzie mi już potrzebna a raczej jej komplet, nie mam czasu na wystawianie wśród januszuw allegro a tymbardzien na scammerskiego olxa dla tego robie małe tyci tyci #rozdajo kieszonsolka od N wraz z tym co na zdj.
Warunki to duża ilość plusów oraz musisz napisać dlaczego właśnie Ciebie mam wybrać, ile masz lat na czym obecnie grasz, jakie gry Cię interesują itp
Każdy może wziąć udział o ile coś fajnego napiszecie, prócz brzydkich loszek ( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #nintendoswitch #przegryw ##!$%@?
Mariusz656 - Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie...

źródło: comment_kt3Sc13vX1YBEjaVVoWsqf46YdCfGcGL.jpg

Pobierz
  • 157
@Mariusz656: 24 level here, giercze na laptopie w RPGi głównie, obecnie Tales of Berseria, bo chińskie bajki na zawsze w serduszku #!$%@? mać :3
Na Switcha poluję długi czas, ale pieniążków brakuje. Ostatnio próbowałem wygrać na automatach w Łebie, takich gdzie się spycha wybraną przez siebie nagrodę, ale #!$%@? oszustwo, nie dało się i mimo wrzuconej tony szekli musiałem obejść się smakiem. Jako, że Switch to platforma dla #!$%@? jak ja,
@Mariusz656: dobra to tak, ja jestem ja, zostało mi tylko 45 lat do emerytury a więc stary dziad xD Obecnie grywam sobie na pc jednakże kiedyś bardzo dużo grałem na swoim Nintendo DS Lite w Super Mario Kart i przede wszystkim Pokemony :D.