Wpis z mikrobloga

Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie będzie mi już potrzebna a raczej jej komplet, nie mam czasu na wystawianie wśród januszuw allegro a tymbardzien na scammerskiego olxa dla tego robie małe tyci tyci #rozdajo kieszonsolka od N wraz z tym co na zdj.
Warunki to duża ilość plusów oraz musisz napisać dlaczego właśnie Ciebie mam wybrać, ile masz lat na czym obecnie grasz, jakie gry Cię interesują itp
Każdy może wziąć udział o ile coś fajnego napiszecie, prócz brzydkich loszek ( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #nintendoswitch #przegryw ##!$%@?
Mariusz656 - Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie...

źródło: comment_kt3Sc13vX1YBEjaVVoWsqf46YdCfGcGL.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@Mariusz656 Wybierz mnie, bo chce pograć w tą Zelde kurła, proszę. 19 lat mam, ostatnio ogrywam exclusive'y na ps4, za Spidermana będę się brał. Nie ograniczam się do jakiegoś konkretnego gatunku. Po prostu, jak gra fajowa to gram i tyle, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Mariusz656: (σ ͜ʖσ) lvl25 napewno bym nie zmarnował. Aktualnie gram w God of War na ps4 wcześniej RDR2 i jak ktoś wpadnie to w Wiedza to Potenga.
  • Odpowiedz