Wpis z mikrobloga

Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie będzie mi już potrzebna a raczej jej komplet, nie mam czasu na wystawianie wśród januszuw allegro a tymbardzien na scammerskiego olxa dla tego robie małe tyci tyci #rozdajo kieszonsolka od N wraz z tym co na zdj.
Warunki to duża ilość plusów oraz musisz napisać dlaczego właśnie Ciebie mam wybrać, ile masz lat na czym obecnie grasz, jakie gry Cię interesują itp
Każdy może wziąć udział o ile coś fajnego napiszecie, prócz brzydkich loszek ( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #nintendoswitch #przegryw ##!$%@?
Mariusz656 - Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie...

źródło: comment_kt3Sc13vX1YBEjaVVoWsqf46YdCfGcGL.jpg

Pobierz
  • 157
@Mariusz656 gram na 5letnim laptopie w gry z ubiegłej dekady, pograłbym se w takie pokemony albo zelde bo zawsze na emulatorach GBA je cisnąłem. Śmieciarka widzę że już pod oknem stoi więc mam 22 lata
@Mariusz656: The Legend of Zelda: A Link to the Past to moje wspomnienie z dzieciństwa, pograłbym w nową zelde, a jak mi się znudzi oddam chrześniakom, lat mam 30 bez 14 dni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Mariusz656: Mam 20 lat. Lubię grać w gry AAA, jednak czasem zagram w jakieś indyki. Lubie kiedy gra ma charakterystyczny soundtrack Moje ulubione gry to The last of us, Hotline Miami i KotOR. Gram na PS4 i PC. Nigdy nie grałem w nic na Nintendo, więc może mnie trochę doedukujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro z fartem
@Mariusz656 gram w gry od 18 lat... I nigdy nie miałem nawet w ręku przenośnej konsoli :D oraz nigdy nie miałem styczności ze sprzętem od Nintendo ani cała otoczka tych japońskich gier :P
16 lat gram najczęściej na PS4 często maxuje gry aktualnie jestem w trakcie masowania AC origins i w sumie i co najważniejsze nie jestem brzydka loszka bo nie jestem loszka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariusz656: ja, lat 24, bo mój chłopak ma switcha i chcę z nim grać online a nie jak zwierzę na splitscreenie.
Dodam że jeśli zostanę wybrana zrobię po tym rozdajo swoje z Zeldą, bo mamy carta.
Aktualnie grywam na ps4 w RPGi, PC w strategie i symulacje oraz na dreamcascie i ps1 w klasyki troszkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)