Wpis z mikrobloga

Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie będzie mi już potrzebna a raczej jej komplet, nie mam czasu na wystawianie wśród januszuw allegro a tymbardzien na scammerskiego olxa dla tego robie małe tyci tyci #rozdajo kieszonsolka od N wraz z tym co na zdj.
Warunki to duża ilość plusów oraz musisz napisać dlaczego właśnie Ciebie mam wybrać, ile masz lat na czym obecnie grasz, jakie gry Cię interesują itp
Każdy może wziąć udział o ile coś fajnego napiszecie, prócz brzydkich loszek ( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #nintendoswitch #przegryw ##!$%@?
Mariusz656 - Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie...

źródło: comment_kt3Sc13vX1YBEjaVVoWsqf46YdCfGcGL.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@Mariusz656: dobra to tak, ja jestem ja, zostało mi tylko 45 lat do emerytury a więc stary dziad xD Obecnie grywam sobie na pc jednakże kiedyś bardzo dużo grałem na swoim Nintendo DS Lite (niech odpoczywa w pokoju bo jest teraz niegrywalne przez uszkodzony slot, umarł na amen :<) w Super Mario Kart/Bros i przede wszystkim Pokemony :D. Z nostalgią przypominam sobie jak całe ferie z kolegą grałem na multi i
  • Odpowiedz
@Mariusz656: Moim marzeniem jest przejść trylogię Ace Attorney na oryginalnej konsoli Nintendo, a potem przejście dalszych części na 3DS. Od Twojej konsoli może się zacząć moja wspaniała przygoda( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Mariusz656 poproszę tą konsole bo spaliłem grafe w kąkuterze i na zintegrowanej lata tylko tibia gta 1 i 2 a pogralbym sobie na takim switchu w fifke i mario oddysej
  • Odpowiedz
@Mariusz656: niedługo stuknie mi ćwierc wieku. Idealna okazja by wygrać taka konsole ( ͠° ͟ل͜ ͡°) Obecnie tylko giercze na ps 2. Ta konsola byłaby fajną odmianą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mariusz656 wybierz mnie bo jestem fanem nintendo ale moją super umiejetnoscia jest biedota, bo kupuje konsole wielkiego N jak juz stanieją ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie stac mnie na switcha obecnie, bo student 22 here, przeszedlem wszystkie zeldy od pierwszych na GBA do ostatniej ktora wyszla na 3dsa, oprocz tego większość pokemonow i kilka czesci mario, wiekszosc w podróżach albo kiedy zwyczajnie jestem poza mieszkaniem, w domu
  • Odpowiedz
@Mariusz656: szczerze? Nie mam żadnego sprzętu do grania w coś więcej niż czołgi na ultra low a jeżdżąc na studia przy dlugich podróżach przyda się kieszonsoleczka ..
  • Odpowiedz
@Mariusz656 Chciałbym pograć w skyrimka na switchu, przenośny skyrim to jest to. Obecnie gram na pc głównie w mmo ale czasami wleci dobry single z ciekawą fabułą albo po prostu ostrą #!$%@?ą (ʘʘ).
  • Odpowiedz
@Mariusz656: zaufam że to prawda ( ) lat mam 19 w tym roku 20, gram tylko na konsolach i od nich zaczynałem w sumie to od PSX aż teraz po ps vite i ps4, lecz w 2015 roku zainteresowałem się nintendo i zakupiłem wii i pierwszego DS’a... zakochałem się w zeldzie, pokemonach i Mario szczególnie w wyścigach Mario kart <3 gdy rozpoczynałem przygodę z zeldą to
  • Odpowiedz