Wpis z mikrobloga

@Leilhani traktowania ludzi jak smieci w przypadku gdzie nie spodoba sie jeden najdrobniejszy szczegol to koles juz nawet nie zasluguje na to aby mu odpisac. Pomijam juz wymowke w postaci herbaty, poniewaz tutaj arogancja wrecz eksploduje i jej autorka nawet nie probuje sie pokwapic aby to zamaskowac.
Co do samego tindera to raczej watpie zeby w ich regulaminie mysla przewodnia bylo wybieranie tych najladniejszych. Nie wiem skad swoja wiedze czerpiesz ale najwidoczniej
@Panczenisci: XD
Wiem od koleżanek, które korzystały.
Powtarzam jeszcze raz: jak można mieć pretensje do kobiety na takim portalu, że patrzy na wzrost, skoro faceci wybierają ją do konwersacji na podstawie zdjęcia? To już nie jest patrzenie na wygląd.
Korzystając z takiego portalu trzeba mieć świadomość, że jest się traktowanym przedmiotowo.
@Leilhani widzialem co napisalas mimo to dziekuje za parafraze.
1) Tutaj doszlo do jakiejs wymiany zdan jednak czynniki fizyczne nadal sa kluczowe.
2) Samo zachowanie po otrzymaniu nie sprostajacej wymaganiom informacji nie jest traktowaniem przedmiotowym. Jest traktowaniem jak smiecia i dziwi mnie, ze to ci umknelo gdyz jako kobieta, z natury powinnas byc bardziej empatyczna.....albo ja jestem po prostu staromodny.
Swoja droga to musiala byc #!$%@? cysterna tej herbaty.
@Panczenisci: Ciągle mówimy o czymś innym.
Gdy pisałam o przedmiotowym traktowaniu, miałam na myśli to, że ocenia się kogoś na podstawie jednego zdjęcia.
Widzisz zdjęcie i wybierasz, czy chcesz poznać tę osobę, czy ją odrzucasz.
Czy samo to nie jest chore?
Nie bronię ani trochę tej kobiety, bo zachowała się chamsko, ale mnie takie dialogi na tym portalu nie dziwią, bo z założenia opiera się on na dziwnym budowaniu relacji.
Jeśli