Wpis z mikrobloga

To uczucie, kiedy żona rzuca gównopracę (w której usychała) i planuje założyć własną działalność w dziedzinie, która ją pasjonuje, ale musi nie pracować przez pół roku, żeby otrzymać dotację z UP (którą przeznacza na szkolenia, podstawowe wyposażenie oraz niezbędne środki oraz reklamę) i w tym czasie ja wspieram (finansowo i duchowo) ją w jej postanowieniach bo zawsze byłem zdania, że podstawa w życiu to samorealizacja (chociaż byłem seceptycznie nastawiony do kierunku który obrała) i po ponad roku jej działalności ma już bazę stałych zadowolonych klientów + dochodzą nowi i potrafi zarobić fajna kasę robiąc to co lubi i z uśmiechem wychodzi do pracy. Takie tylko #chwalesie #pracbaza

P.S aha i nie są to tipsy.
  • 161
To nowe pokolenie jest jakieś #!$%@?. Gorsze Janusze się z Was robią niż wasi starzy


@goly8622: nie no wiadomo - zgłaszasz oszusta który rucha innych podatników, to jesteś kapusiem i Januszem ( ͡° ͜ʖ ͡°) niezły z ciebie mentalny beton

Ofc to w oderwaniu od działalności żony, która opisujesz - fajnie że jej idzie i życzę powodzenia, ale za to co napisałeś dalej to mocno nie szanuje