Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy wpis raczej nie zawiera w sobie żadnych przełomowych informacji, ale w pracy spotkała mnie smutna sytuacja.
Widząc ładną blondynkę, powiedzmy takie 7/10 uśmiechnąłem się całkiem normalnie i zapytałem czy mogę w czymś pomóc- taka standardowa formułka.. Ona spojrzała się na mnie i ze skrzywioną miną jak po plasterku cytryny odparła "Ty mi raczej nie pomożesz", a po 3 minutach poprosiła kolegę, który stał obok mnie, notabene przystojniejszy o ~2pkt.
Niby cały czas spotykam się z odrzuceniem i brakiem zainteresowania ze strony kobiet, ale to co się dzisiaj wydarzyło mocno mnie jebnęło i cały czas chodzę jak struty.. nie czuję nienawiści, ale jest mi po prostu cholernie przykro...
Nic więcej nawet nie mam ochoty pisać bracia, ale mam nadzieję, że wasz dzień był lepszy...
#przegryw #feels #tfwnogf
Pobierz GulajkaNaGnoju - Dzisiejszy wpis raczej nie zawiera w sobie żadnych przełomowych info...
źródło: comment_Fud2GN6pJtFLRGI676fdZyUkyamZQoNl.jpg
  • 24
@GulajkaNaGnoju: aha, w sumie to rzeczywiście byłoby dziwne jakbyś losowej koleżance z pracy chciał pomóc. W każdym razie jej buractwo nie powinno cię deprymować - raczej świadczy źle o niej. Rozumiem, że pewnie czujesz się bezsilny wobec niesamowitej przewagi w społeczeństwie, jaką mają kobiety, w szczególności ładne, ale nie ma wyjścia jak to zaakceptować i stawiać bierny opór - więcej w moim wpisie pt. NEVER GIVE ATTENTION.
@ladyoutwalking:

swoją drogą piszesz, że zagadałeś do niej, oceniając ją w skali, po czym miałeś żal, że podeszła do przystojniejszego.


Jakby tego nie napisał, to i tak każdy by się pytał czy chociaż ładna itp. Zabieg zapobiegawczy.