Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: Ja wiem, ze Ty jestes zwolennikiem opierania wyciskania o triceps i plecy. Mozesz mi powiedziec jak plecy maja wyciskac? Ja nie jestem biomechanikiem, Ty tez nie, chyba, ale tak po ludzku.

Czy mowiac, ze podczas wyciskania czujesz plecy, ale nie klate masz na mysli, ze czujesz je, bo tak mocno spinasz lopatki i tak mocno sciagasz najszerszymi ramiona? Szczerze jak pierwszy raz przeczytalem, ze ma sie czuc plecy podczas wyciskania,
@koroluk: Wyzwiska nie sa koniecznie mordo. Jak chcesz wyzywac innych to wypad z tagu, bo tutaj nikt takich ludzi nie potrzebuje. Nawazajem sobie pomagamy i tyle. Nie bronie XXL, po prostu to chamstwo i tyle. Szczegolnie, ze z tagu Cie nie kojarze. Zarzucasz komus odsylanie do filmow, a sam odsylasz do artykulu, duzo jestes lepszy?

Niemniej jednak zapoznam sie z nim, dzieki. Kazdy glos moze czegos nauczyc, ale po co tak
"wyciskam 200 kg, więc zamknij japę".


@koroluk: Wyciskam 212,5kg jako natural mam przy tym 0 kontuzji jakichkolwiek. To tak dla sprostowania.

Niżej masz debunking tych #!$%@?ów autorstwa gościa, który też wyciska ponad dwie paki, ale dla odmiany ma jakiekolwiek pojęcie o biomechanice.


haha debunking. Gościu masz 0 wiedzy i 0 doświadczenia. Ty myślisz że ja tego artykuliku nie znam? Że ja go kilkukrotnie nie czytałem? LOL. Z czym do ludzi. Ta
a Tak w trzech zdaniach o co chodzi z tym wyciskaniem plecami i tricepsem?


@alegoraco: Chodzi o to aby aktywnie zaangażować plecy w wyciskanie, używać pleców do opuszczania sztangi, a z tricepsa zrobić najsilniejszą partię bo ona ma największy potencjał i pozwala na znaczące zmniejszenia szansy na kontuzję barków/klatki.

Co to znaczy używać pleców do opuszczania sztangi? tutaj masz link do ćwiczenia Band bench row https://youtu.be/fvkh3CM8wEY. To samo masz robić przy
@DywanTv: Nawet jakby się okazało, że @IntruderXXL jest jakimś cudem największym fejkiem na tagu, gówno wie, wali koksy pomimo mówienia że niewali i jeszcze w wolnych chwilach bije swoją babę przez roid-rage, to i tak byłby więcej warty niż @karoluk. To jest naczelny troll neuropy, zwolennik kazirodztwa, sztangi to pewno na oczy nie widział, albo robi klatkę co najwyżej sześćdziesiątką, bo jest low-T cuckiem. Ewentualnie tak naprawdę jest turboprawakiem i