Wpis z mikrobloga

@ajag: na razie to wyglada jakbys sie garbil, wyporostuj sie troche brzucha zniknie, zreszt aja bardziej widzę mało rozwiniętą klatkę piersiową (tak jak u Obelixa :)) a co do brzucha to masz lekka nadwagę nie ma tu jakiejś otyłości, samą odpowiednio dobraną dietą możesz to zrzucić i nei mam tu na myśli diete w sensie nic nie jedzenie tylko jedzenie np. 1800kcal dziennie w 5 posiłkach o stałych porach
@Sahkez
@Gainbolicc oczywiście zdjęcie trochę przesadzone, byłem świeżo po zjedzeniu zestawu z maka i chwilę potem miałem potężną sraczke :< ale postawa i brzuch przed klatką się zgadza
@nowywinternetach
@Kopytko1 co najlepsze regularnie ćwiczę na siłowni, chociaż diety nie trzymam i jem dużo słodkiego (no i gazowane słodkie napoje). Wada postawy na pewno, chociaż żaden lekarz nigdy nie zwrócił mi uwagi. Często mam wzdęty brzuch po jedzeniu, na głodnego nie wygląda to tak źle.
Zamierzam uciąć teraz słodycze i napoje, popilnować bardziej michę, no i dużo intensywnego cardio.
@ajag cardio to ty nawet nie zaczynaj jak pijesz napoje gazowane i zresz cukierki , bo na marne będą twoje wysiłki będziesz więcej kalorii dostarczał niż spalal najpierw odłóż wszystko co słodkie i węglowodany proste
@ajag: co do postawy to mi się wydaje że się nie garbisz tylko zapadają ci się barki do przodu, inaczej okrągłe plecy lub kifoza. Można z tego wybrnąć prostymi ćwiczeniami. Ja sobie poradziłem, w jakieś 2mc wyeliminowałem około 70%, jestem bardzo zadowolony. Widać to nawet po tym jak trzymasz dłonie, jesteś rozluzniony a kciuki kierują ci się do wewnątrz, przy prawidłowej postawie powinny być skierowane do przodu.
@nowywinternetach to nie jest tak że żrę co popadnie, raczej na codzień odżywiam się całkiem dobrze, chociaż nie liczę kalorii, ale właśnie mam tem problem że ciągnie mnie do słodkiego. Sport od zawsze (czego pewnie nie widać) więc ćwiczę bo lubię, co do kręgosłupa to patrząc na to zdjęcie dopiero zauważyłem problem.