Wpis z mikrobloga

Mirkobooki 2019-02-24 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczorajszy wpis uzyskal 8 plusow. To byl rekord od poczatku tej serii :) Dzisiaj troche science fiction, kryminalow i nie tylko.

Przegląd ebooków 24.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Wraz z trwającym dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Promocje

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #141: ODKRYJ ŚWIAT SCIENCE FICTION (do -45%). Ruszyła ona 20.02.19 i potrwa do 26.02.19. Można w niej nabyć 63 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Fundacja (#7). Fundacja i Ziemia, Isaac Asimov, 388 stron
Blade runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owcach?, Philip K. Dick, 272 stron
Gamedec (Tom 2). Gamedec. Sprzedawcy lokomotyw, Marcin Sergiusz Przybyłek, 408 stron

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

#143: Poczuj napięcie (kryminały i sensacja do -45%)
#133: Dom Wydawniczy PWN (cała oferta do -45%)
#136: KSIĄŻKA, KTÓRA ZMIENI TWÓJ SPOSÓB POSTRZEGANIA ŚWIATA (-40%)

Bestsellery

Jak zawsze polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda. Scenariusz oryginalny. Autorstwo: Joanne K. Rowling. Ebook ma 288 stron.

Znaleźć można dosyć sporo ciekawych bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie:

Nowa historia ewolucji człowieka, Robin Dunbar, 254 stron
Od bakterii do Bacha. O ewolucji umysłów, Daniel C. Dennett, 650 stron
# to o nas, Piotr C, 416 stron

Nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Dieta FODMAP. Książka kucharska, wskazówki dietetyka i plany żywieniowe dla osób z zespołem jelita drażliwego, Karen Frazier, Laura Manning. Ebook ma 200 stron.

Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? Polecam:

Kolor milczenia, [Elia Barceló](https://polishwords.com.pl/ebooki/?view=szukaj&fraza=Elia%20Barceló), 544 stron
Lepsze jutro (Tom 1). Słońce za horyzontem, [Magdalena Kołosowska](https://polishwords.com.pl/ebooki/?view=szukaj&fraza=Magdalena%20Kołosowska), 320 stron
Wypracowania - Fiodor Dostojewski "Zbrodnia i kara", praca zbiorowa, 29 stron

( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Daj plusa, skomentuj, udostępnij, ponieważ ebooki i książki są świetne!

#ebooki #ksiazki #czytajzwykopem #programowanie #cebuladeals #mirkobooki #sciencefiction #kindle #kryminalne #zdrowie #zdrowakobita #dieta #nauka #ewolucja #biologia #harrypotter
Pobierz
źródło: comment_RNjlNHT496uPla0M0tonCeewXJUEFZqj.jpg

Jaki film science fiction jest najbardziej odjechany?

  • Blade Runner 52.0% (26)
  • Piaty Element 22.0% (11)
  • Seksmisja 24.0% (12)
  • Szczęki :) 2.0% (1)

Oddanych głosów: 50

  • 3
@tomaszs: To jest przykre, że dodali potem to "Blade Runner" na początku. Jednak według mnie jedna z najważniejszych książek post-apo sci-fi jakie są i ma specjalne miejsce w moim sercu.
@tomaszs: W sumie zależy od tego, jak patrzeć na „odjechany”. Jeśli absurdalny i humorystyczny, to wiadomo, że wtedy trzeba brać pod uwagę „Seksmisję” i „Piąty Element”. „Blade Runner” w ogóle nie pasuje.