Wpis z mikrobloga

Wołam plusujących i komentujących wpis, ponieważ obiecałem tabelkę postępu zarobków.

Z góry przepraszam osoby niezainteresowane.

Wrzucam .jpg by nie bawić się z tabelkami na wykopie :)
Szczegóły:
- Wszystkie zarobki to UoP
- Kwoty brutto są z umów. Nie wliczałem do zarobków premii bo były znikome rzędu 50-100zł brutto w skali roku.
- Kwoty netto to przybliżone średnio-roczne kwoty bez odliczeń na np. opiekę zdrowotną.
- KUP: autorskie koszty uzyskania przychodu (50%) w 60% a przy ostatnim wynagrodzeniu 70%
- Początkowe wynagrodzenia netto zaburzone są statusem studenta.
- 07.2012 obroniłem licencjat z Informatyki (dzienne)
- 10.2016 obroniłem magistra z Informatyki (dzienne z indywidualną organizacją studiów)
- Ostatnie wynagrodzenie uwzględnia rozliczanie się z różowym. W przeciwnym wypadku grudzień wpada w 2 próg podatkowy (-1k PLN netto)
- Podwyżki są w stosunku do poprzedzającego wynagrodzenia
- Wyliczenia kwot netto dla nowego wynagrodzenia wykonane tutaj(wyliczenia są zgodne ze stanem faktycznym poprzedniego wynagrodzenia z KUP)

1 Firma - Korporacja - Tester Oprogramowania, 0 dni zdalnych
2 Firma - do 40 osób - Programista .NET, 0 dni zdalnych
3 Firma - Korporacja - Programista .NET, 2/3 dni zdalne w tygodniu

Więcej szczegółów oprócz nazw firm nie jestem chyba w stanie podać :)

#zarobki #progresjazarobkow (piękny tag ;)) #programista15k
pur3pwnage - Wołam plusujących i komentujących wpis, ponieważ obiecałem tabelkę postę...

źródło: comment_FeBVizTxFlbwSIsIcswaUvsXJR35pdgf.jpg

Pobierz
  • 66
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (341)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @karolinana @fan_comy @zibizz1 @hitsmer @Eternal_Hunter @yo123 @sesh_ @kiwacek @MrSkubiaK @Krado @kubaczka @aka-mikado @venomik @access_denied @wedkarzyk @SpeedFight @Precypitat @MoHardcore @Hegelius @oczek77 @derekperek122 @Koryntiusz @Nillski @tomek2855 @Crea @Jurgen_Van_Beethoven @voobar @nuker92 @
@GrzegorzPorada: Hah pamiętam jak gadałem z babka z hr o podwyżkę to już #!$%@? mówię że tak to zawsze jest że łatwiej zmieścić pracę i dostać duża podwyżkę niż renegocjować a ona na to że to święta prawda . Ale co prawda się udało. Tylko że przy renegocjacji można dostać max 20% podwyżki a przy zmianie pracy to parę razy zdarzyło mi się podwoic zarobki
@McDermott: nie wykluczam takiego rozwiązania choć w pełni zdalna praca nie jest dla mnie. Bardzo lubię kontakt z ludźmi. Oczywiście stawka x2 pewnie by sprawiła, że nie aż tak bardzo ale chcę się rozwijać w kierunku zarządzania co jest możliwe przy pracy "lokalnej".