Wpis z mikrobloga

Potrzebuje komfortowy #fotel dla ulańca (126kg) w którym będę mógł przesiadywać godzinami przed kompem i komfortowo się na nim rozwalać, łącznie z pół-położeniem się w nim oglądając film. Moje wymagania są takie, że ma być wygodny i wytrzymały, ostatnie krzesło poddało się za szybko. Ktoś poleci jaką firmę, ewentualnie czym mam się kierować? Te wszystkie krzesła "dla graczy" z tego co wiem to przereklamowany szajs i nie warto?

Wołam ludzi którzy sami dużo ważą i może będą mogli coś doradzić #mirkokoksy #mikrokoksy i sporo z #programista15k i #programowanie też pewno swoje ważą bo ich stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pic dla atencji
Pobierz snickersfgh - Potrzebuje komfortowy #fotel dla ulańca (126kg) w którym będę mógł prze...
źródło: comment_0VN1iaSCgLT3VF5sn9CS7XAGJEhA0smh.jpg
  • 6
@snickersfgh: z czystym sercem dx racer King size , przy wadze 130kg dobrze się na tym.siedzi nie trzeszczy nie #!$%@? się. Mam pracę siedzaca przez 8h i czuję poprawę po tym siedzonku , po roku żadnych śladów użytkowania przetarc itp ... Spać by. Mógł w nim w robocie też bardzo wygodny, warto było. Miałem mniejszy wcześniej dx racer ale pije w dupę a King size jest w sam raz i ciut