Wpis z mikrobloga

Fajne warzywo sobie wyhodowali (dzieciak urodził się bez 80% mózgu - o wadzie dowiedzieli się już w czasie badań prenatalnych).

I tak jeżdżą z nim po telewizjach jak obwoźny cyrk.

A dzieciak? Cóż, we wrześniu skończył 2 lata a jego oczy jak to ktoś ładnie ujął wyglądają jak okna pustego mieszkania. Najważniejsze, że rodzice są zadowoleni bo mogli spełnić swój kaprys.
#aborcja #4konserwy
josedra52 - Fajne warzywo sobie wyhodowali (dzieciak urodził się bez 80% mózgu - o wa...
  • 128
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Sijabka: @Sijabka: z jednej strony sie zgadzam ale z drugiej mam młodszą siostrę, zestaw wad, rozszczep podniebienia, problem ze słuchem, wzrokiem etc. Mimo ze mniej więcej funkcjonuje normalnie na swój wiek to zbiórka jest bo sam rozszczep to kilka operacji, słuch też pare. Więc Przynajmniej mi wydaje sie ze nie każda zbiórka na małe dziecko to coś złego
  • Odpowiedz
@josedra52: To jest #!$%@? chore. Ja naprawdę jestem w stanie zrozumieć, że instynkt macierzyński może być silny, że chce się ratować to dziecko, ale są przypadki, gdzie takiej możliwości nawet nie ma. A co jak oni już umrą? Kto się nim zajmie? To przejaw zwykłej ignorancji, debilizmu i strasznego egoizmu. Ja właśnie z powodu MIŁOŚCI, w życiu bym nie skazała dziecka na bycie warzywem, czy jakiekolwiek inne, ciężkie choroby. ''Normalni'' ludzie
  • Odpowiedz
@josedra52: ich prawo i ich brzemię. Tak jak oni nie maja prawa się #!$%@?ć w życie innych tak ty nie powinieneś używać takich określeń. Spotkała ich olbrzymia tragedia i widać woleli ją przeżyć w ten sposób. W tym wypadku, dziecko raczej nie jest nieszczęśliwe bo go w ogóle tam nie ma. Miłość, szczególnie do dzieci, nie musi być logiczna.
  • Odpowiedz
@Chmielciu: Podejrzewam, że nie wszystkie, bo niektóre kobiety nie robią w ogóle badań prenatalnych (znam takich kilka) Natomiast biorąc pod uwagę kobiety, które takie badania przeprowadzają, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że jakaś wada zostanie wykryta podczas tych badań. Pewnie są też przypadki, kiedy wady są wykrywane w ciąży zaawansowanej, chociaż na pewno nie są to wady takiej rangi, jak u dziecka, które jest na filmiku.
  • Odpowiedz