Wpis z mikrobloga

Gruby już całkowicie chyba pijany albo niespełna rozumu xD

Na początku:

ja nie uprawiam nagonki na prezydent Gdańska


5 min później:

HURR DURR A ONA USUNĘŁA POMNIK KSIENDZA Z GDAŃSKA I CHCE SPROFADZIĆ UCHOĆĆCUFF!


następnego dnia:

HURR DURR A PREZYDENT GDAŃSKA TO PO WÓDKĘ Z DWOMA OCHRONIARZAMI POSZŁA


21:27(hehe 10 sekund zabrakło)( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja się bałem jechać do Gdańska z rodziną na wypoczynek po zabójstwie Adamowicza, bo antypis łaził po mieście z taką chęcią odwetu i bałem się że zrobią coś mi lub rodzinie bo ja krytykuję wszystkich"


Co się za tym kryje? Ego większe od Wałęsy? Skłonności paranoidalne? Atencjonizm?
Zapraszam do dyskusji.

Od siebie dodam że #!$%@? logika oraz 99% w #gdansk nie ma nawet pojęcia o istnieniu tego grubasa xD

#wideoprezentacje #pracowniktvn #ator #adamowicz #kod #bekazprawakow #bekazpodludzi ##!$%@? #polityka
  • 20
@WodzNaczelny: Gubemu już dawno popaliło styki, uważa się za eksperta od wszystkiego a rzuca faktami z dupy przeczytanymi na jakiś forach z ciekawostkami xD Chce być, chociaż mogło się zmienić bo ostatni filmik z jego udziałem to z 2 lata temu widziałem, rzetelnym źródłem informacji a manipuluje faktami żeby poprzeć swoje stanowisko a materiały tak walą subiektywną opinią jakbym miał prowadzić z nim dyskusję a nie otrzymać informacje o danym wydarzeniu.
@WodzNaczelny ale ten typ to on od dawna ma chorobę psychiczną i robi wszystko pod swoją prawacką publikę. Najbardziej lubię jego filmy o żydach w których podkreśla jak bardzo nic do nich nie ma ALE i zaczyna 30 minutowe expose jak Hitler że Żydzi winni wszystkiego xD za każdym #!$%@? razem xD

Oczywiście jak się pomyli co zdarza mu się w każdym filmie to zwala winę na źródło xD źródła to oczywiście
@WodzNaczelny: Ogólnie ja jestem na jego grupie na FB i mogę śmiało stwierdzić, że jest silnie prawacka (mimo że oficjalnie nie patrzy się tam na poglądy), a jego widzom też już popaliło styki. Gdy ktoś wskaże manipulację w filmie Grubego w stylu "Ej, Ator, tutaj chyba jest błąd, tutaj masz źródło", to od razu odpala się w niektórych w nich trigger mode "hurr durr podważasz zdanie Krzyśka ty lewagu"
@rybsonk

i jeszcze mówi o tym że ktoś napadł Jaoka pod siedzibą TVP. Wtf, przecież to on wyszedł w przebraniu i nakręcał ludzi ze zaraz Ogórek będzie wychodzić xD manipulator

Jaok miał takie samo prawo manifestowania jak ci ludzie. Skoro uważasz, że Jaok nakręcał ludzi, to tym sam ci ludzie nakręcali innych.
@rybsonk Ja pisałem o manifestacji, a nie protestowaniu.

prowokować, co niezbyt dobrze świadczy o "dziennikarzu" TVP

A o prowokacji dziennikarskiej słyszałeś?
@rybsonk Za WSJP PWN:
"szkodliwe zachowanie lub działanie wywołane przez kogoś, kto ukrył przed uczestnikami swoje złe zamiary"

"Połączenia

antysemicka; dziennikarska; polityczna; religijna prowokacja"
@Volki: no tak, ale prowokacja dziennikarska to np. wniknięcie w jakąś organizację i zrobienie o tym materiału, albo nagranie z ukrytej kamery wręczania łapówki
@rybsonk No właśnie. Jeśli jakiś dziennikarz robi prowokację, że podszywa się pod polityka i dzwoni do sędziego, to przecież nie podszywa się pod sędziego.