Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Thomasx17: W którym, do cholery, miejscu? Ja się z niczego nie wycofuję. Dlatego po raz trzeci zacytuję ci to, co napisałem:

W sumie to dobrze ze Acta wchodzi. Nie będzie można takich wysrywow publikować jak swoich. Bez podania źródła, bezrefleksyjnie. Klasycznie - kradnę, ale nie robię krzywdy. Taka praca?


I ? Z czego się wycofałem?
@Thomasx17: A to już twoja opinia. Taka sama, jak moja. Dorobiłeś całą ideologię do czegoś, o czym ja nie pisałem.

Nie napisałem że nie mogą. Napisałem, że będzie ok jeśli to zostanie odgórnie wyeliminowane i ograniczone.

Uważam np. że ograniczenie prędkości do 140km/h na autostradzie jest słuszne, ale nie zawsze się do niego stosuję. I co z tego? Bez tego przepisu byłoby znacznie gorzej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@motaboy: czyli ty możesz przekraczać określone prawo, ale inni już tego samego prawa przekroczyć nie mogą i trzeba ich skrytykować? W ogóle nazywanie kogoś #!$%@?, bo nie podziela Twojego zdania świadczy tylko o twoim bardzo niskim poziomie intelektualnym. Z takim człowiekiem jak ty nie da się przeprowadzić merytorycznej rozmowy, bo od razu w momencie zagrożenia ratujesz się prymitywnymi obelgami, które nie mają żadnego odniesienia w rzeczywistości. Z twoich postów i komentarzy
czyli ty możesz przekraczać określone prawo, ale inni już tego samego prawa przekroczyć nie mogą i trzeba ich skrytykować?


@Thomasx17: A dlaczego nie może? Może.

W ogóle nazywanie kogoś #!$%@?, bo nie podziela Twojego zdania


Nazwałem go #!$%@?, bo nazwał mnei menelem. I zrobiłem to celowo właśnie z tego powodu.
według twojej logiki nie może, bo bezprawnie używa efektów czyjejś pracy.


@Thomasx17: Życzyłbym sobie, żeby tak to właśnie wyglądało i było uregulowane prawem. Żeby nie można było używać efektów czyjejś pracy bez jego zgody, a strony w rodzaju wykopu były zobowiązane do pilnowania tego. Czyli mniej więcej to, co postuluje się w Acta. I to właśnie napisałem.

No faktycznie zastosowanie przykładu z menelem, aby pokazać na przykładzie twoją hipokryzję, zasługuje na
@Thomasx17: Mam cię dosyć. Gdzie ja ci napisałem że tak robiłem? Napisałem że cieszę się, że będzie to utrudnione. Koniec dyskusji. Nawet jeśli odpiszesz, to nie przeczytam. Możesz tu nawet benka wklejać.
Nie napisałem że nie mogą. Napisałem, że będzie ok jeśli to zostanie odgórnie wyeliminowane i ograniczone.


@motaboy: dlaczego mnie nie dziwi, że takie słowa padają od człowieka, który jest fanem zakazu handlu w niedzielę.

typowy syndrom niewolnika bez kręgosłupa - dopóki "pan" czegoś nie zakaże, dopóty "podległy" będzie harcował. a jak pan wreszcie zakaże, to niewolnik pokornie zbierze baty na dupsko i będzie jeszcze bronił oprawcy pisząc, że w sumie to