Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #chudnijzwykopem #dieta
Mordeczki, dorzuciłem sobie do treningu co 2 dni 15 minut interwału na bieżni minuta truchtu 45s bardzo szybkiego biegu(bo sprint to to jeszcze nie jest) żeby zrzucić zbędny bf% którego trochę mi jeszcze zostało. Jak w takiej sytuacji trzymać kalorie? Ten interwał jest w ogóle spoko?
Staż mam krótki (2msc prawie), zawsze robię sobie full body workout (martwy, podciąganie, dipy, wyciskanie płasko, biceps, wznosy bokiem, czasem rozpiętki) i czuję progress, ale nie wiem czy mogę połączyć to tak żeby mieć gainsy i tracić tłuszcz. Opinie plis.
  • 11
@Wurf: 1. Za malo informacji - wzrost, waga, bf, aktywnosc fizyczna w ciagu dnia
2. Jaki masz cel na silowni

Interwaly nie sa wcale lepsze od klasycznego cardio (cardio to nie bieganie na biezni, cardio sie zaczyna przy 130BPM). Po co obciazac stawy i je eksploatowac.

Wczoraj na biezni obok mnie biegal chlopak i przy 20 min biegu spalil 240kcal, a ja przy 20 min MARSZU pod katem 15* spalilem 267.
@Wurf: Nie możesz być jednocześnie w fazie katabolicznej i anabolicznej. Albo budujesz masę, albo gubisz tłuszcz.
Jeśli jesteś otłuszczony, a chudy, to koncentruj się na budowaniu mięśnia, ten z czasem zeżre tłuszcz.
@chlebek_ziemniaczki 184cm, 74/75kg, bf nie wiem dokładnie (oscylując po różnych zdjęciach mam jakieś 14/15% i brzuch i boczki małe nadal są, ale sprawdzę sobie następnym razem na siłowni)
Celem jest po prostu zrobienie sobie stonowanego zarysu mięśni (żadnej dokokszonej sylwetki, po prostu zdrowy wygląd).
@r3pr3z3nt: Nie prawda, to co napisales przeczy rekompozycji ktora jest potwierdzona i badana od lat. To sa informacje z roku 2005-2007, dzisiaj nie aktualne.

@Wurf: Jesli przy takiej wadze i wzroscie nie masz miesni zarysowanych, to redukcja sie nie zda na nic. 186 wzrostu ma ja, i 5 lat temu zrobilem to samo co ty - orzy 67kg zrozumialem ze to nie tluszcz jest problemem tylko brak miesni. Szczerze, nie
@Wurf: Jesli zrobisz miesnie to poprawisz proporcje ciala i sylwetki, niedoskonalosci „utona”, ale potem nic nie stoi na przeszkodzie zrobic szybkiej redukcji i znowu zgubic kilka kg tluszczu a zostawic miesnie. Ja waze teraz 104kg przy 186 wzrostu, wiec wyobrazam sobie jak musisz teraz wygladac. Rob cardio po treningach lekkie do 20minut zeby utrzymac aktywnosc i jedz dobrze zeby budowac mieso. Ale dieta musi byc konkretna i dobrze trzymana, bez diety
Nie prawda, to co napisales przeczy rekompozycji ktora jest potwierdzona i badana od lat. To sa informacje z roku 2005-2007, dzisiaj nie aktualne.


@chlebek_ziemniaczki: Nieprecyzyjnie się wyraziłem, oczywiście że może być fizjologicznie jednocześnie w katabolizmie i anabolizmie - na tym polega metabolizm [katabolizm+anabolizm], chodziło mi o to, że NIE POWINIEN być jednocześnie w cyklu treningowym łączącym obie składowe, bo będzie on mało efektywny. Po co robić krok naprzód i dwa kroki
Na #dodzo ustnieje mozliwosc rekompozycji, gdyz T z pozywienia i Tkanki Tluszczowej dostarcza wystarczajaca ilosci kcal, aby zachowac dodatni bilans azotowy w organizmie. :D


@NooB1980: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Wurf: mały protip: pytaj, słuchaj, ćwicz, ale NIGDY nie korzystaj z rad tego typka. Z fartem!