Wpis z mikrobloga

#przegryw #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty #samosienigdyniezrobi

Oto mój mini spis z celami na plus, bądź minus. Główne postanowienie to trzymanie wagi maksymalnie do 75 kilogramów przy moim wzroście 187 centymetrów. Dodatkowo chcę wykonywać tyle celów na ile mi pozwoli czas, oraz „zataczać” z lepszym/ gorszym skutkiem dodatkowe czynności.

Dzień 34 „pamiętnika”

[26.03.19]

1. Cele:

*Waga ciała na dzień dzisiejszy: 74,8 +
*Ćwiczenia ogólnorozwojowe: +
*Czytanie książek: +
*Modlitwa/ modlitwa w intencji innych osób / czytanie fragmentów Pisma Świętego: +
*Nauka Shuffle Dance: +
*Nauka Oldschool Gabber Dance: +
*Spacerowanie: +
*Jazda na rowerze: +
*Pięć posiłków dziennie: +

2. Dodatkowo co dzisiaj mi się udało dokonać, lub co mi się przytrafiło na plus/ minus:

* Dzisiaj przywaliłem brutalnie kalorie #dieta: +
* Nienawidzę czekania na coś fajnego, co może nastąpić za niedługo. Wkurza mnie jak tak czas się dłuży dłuży i dłużyyyyyyyyy: -
* Dziś w #pracbaza przechodzę przez dział obróbki maszynowej standardowo #cnc. Oni również zawsze puszczają sobie muzę na full volume. Zazwyczaj zwykły #edm, albo #techno (czasem też #discopolo (ʘʘ)) czy mieszanki z różnej #muzyka i #muzykaelektroniczna Nagle słyszę znajomą nutę. Nie wierzyłem w to co słyszę, zostało zapuszczone #hardstyle. Zapuściły to oto cudo https://www.youtube.com/watch?v=KwP53hyOh2I
Normalnie pojawił mi się banan na twarzy w kilka sekund, nie wierzyłem xD, aż chciało mi się normalnie chciało skakać, już miał wjeżdżać #rave na pełnej, ale w pracy nie wypada ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mieli po prostu randomowe playlisty wymieszane ze składanek na #youtube i jakoś też zmieszało hardstylową nutę o dziwo, ale kurde to było piękne jak nagle HS wpadło. Bajecznie: +
* Pobiłem dodatkową życiówkę na #silownia, jeśli chodzi o trening na wytrzymałość mięśni: +
* Żyję pełnią pozytywnej nadziei: +
  • 1