Wpis z mikrobloga

"Układ Sił" - magazyn o tematyce stosunków międzynarodowych

Słyszeliście o magazynie "Układ Sił" wydawanym przez Instytut Spraw Zagranicznych Collegium Nobilium Opoliense? Bardzo ciekawa inicjatywa. Blisko 80 stron poświęconych tematyce stosunków międzynarodowych, ogromny przekrój tematyczny (od spraw europejskich, przez obszary peryferyjne, po "konflikt" amerykańsko-chiński). Dużym plusem jest także wiele uznanych osobistości, które publikują na łamach tego miesięcznika. W poprzednich numerach można było przeczytać teksty doktorów Leszka Sykulskiego, Michała Lubiny, Rafała Brzeskiego, czy np. prof. Bogdana Góralczyka.

Od pewnego czasu na łamach czasopisma publikuję także ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W poprzednich numerach pojawił się już mój trzyczęściowy tekst poświęcony sytuacji Iranu w obliczu amerykańskich sankcji. Natomiast w marcowym numerze znajdzie się mój tekst o saudyjskim następcy tronu, czyli tematyka bardzo bliską mojemu sercu i - jak niektórzy twierdzą - mojemu portfelowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tekst będzie poświęcony głównie Mohammedowi bin Salmanowi, ale znajdzie się także miejsce dla krótkich rozważań o naturze "specjalnej relacji" jaka łączy Waszyngton i Rijad oraz fragment o przyszłości Królestwa Arabii Saudyjskiej. Polecam.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej na temat magazynu, to zapraszam na stronę internetową wydawnictwa.

#geopolityka #bliskiwschod #gruparatowaniapoziomu #lagunacontent
JanLaguna - "Układ Sił" - magazyn o tematyce stosunków międzynarodowych

Słyszeliśc...

źródło: comment_RmillYK23OisftXYINlUObGCiCuGQDqP.jpg

Pobierz
  • 12
@JanLaguna: A gdzie certyfikat i połączenie https?

Let's encrypt jest darmowe.

EDIT: Dodam że google wprowadził już chyba filtr, który obniża pozycjonowanie stron w ich wyszukiwarce, jeżeli nie mają szyfrowanego połączenia.
@Saeglopur Dzięki, kłaniam się!

@Adures Dam znać redakcji, bo faktycznie zabezpieczenie powinno zwiększyć zaufanie potencjalnych kupujących.

@Prof_Strawinski Póki co nie, ale z tego co słyszałem to były jakieś negocjacje z Empikiem.

@inyourface
@kidnice Pogadam na temat dystrybucji. Stare wydania były kiedyś w promocji, po ok. 12 zł - chyba wszystkie wyszły i nie było reprintu (dlatego dalej widnieje cena 18).

Inyourface: jak nie dostałeś zamówionego numeru to upomnij się na supporcie przez