Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Niedawno dostałem podwyżkę, a dzisiaj otrzymałem informacje, że zostałem nominowany na stanowisko menadżerskie (po niecałych dwóch latach w firmie). O ja #!$%@?ę! Rzadko spożywam alkohol, lecz w tym wypadku zrobię wyjątek. Pójdę jutro wieczorem #!$%@?ć się do nieprzytomności.

#wygryw #przegryw #wygrywajwprzegrywie #wygrywajzwykopem #rozwojosobisty ##!$%@? #szczesliwy #szczesliwycontent #szczesliwy #gownowpis #stulejacontent ##!$%@? #pozycja #chwalesie #awans #pracbaza.
  • 10
@Rupoma64: OK. Małe sprostowanie 6k, ale netto. Pensji brutto nie uznaje. Nie wiem ile brutto zarabiam, zwłaszcza w obliczu ostatniej podwyżki do 8k oraz w obliczu zmiany stanowiska na managerskie (co prawdopodobnie będzie również wiązało się z podwyżką. Nie omówiłem wszystkich szczegółów, bo musiałem wyjść już z pracy do drugiej firmy). Szkoda tylko, że będę musiał ograniczyć programowanie.
@Rupoma64 A i tak największa satysfakcja wynika z tego, że z czystym sumieniem mogę teraz splunąć w mordę tym jełopom z mojej rodziny, którzy twierdzili, że zrobiłem błąd rzucając studia drugiego stopnia i nie dostanę z tego powodu dobrej pracy. Owszem firma zaoferowała mi opłacenie ich kontynuacji, więc prawdopodobnie wybiorę się z powrotem na uczelnie, ale chociaż wiem i mam świadomość tego, że wygrałem los na loterii.