Wpis z mikrobloga

Mamy na pokładzie kogoś mądrego into #programowanie (?)
Bo od kiedy @IrvinTalvanen ze swojego, cudownego bądź co bądź dzieła, jakim były #mirkolisty zrobił zwykłe zbiorowisko typu #spamlista to nie ma chyba żadnej realnej alternatywy do wołania.

Jestem parę lat na wykopie i nigdy nie potrzebowałem tej opcji, teraz chcę pierwszy raz zawołać 400+ osób i jeb! Od 3 tygodni opcja wyłączona. Jakiś dramat żeby wołać ręcznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sam za głupi na takie rzeczy jestem (nie ta branża), ale widzę, że wielu ludziom brakuje wołania "od wpisu do wpisu" i przydałaby się jakaś alternatywa.

#kiciochpyta #mikroblog #wykop #pytaniedoeksperta
  • 24
  • Odpowiedz
@chozi: Jest alternatywa:

Pobranie listy wykopujących/zakopujących znalezisko.

1. Wchodzimy na stronę ze znaleziskiem z listą zakopujących/wykopujących.
2. Otwieramy konsolę (F12).
3. Wklejamy w konsolę:

'@'+$('#votescontainer div a span b').map(function(){ return $.trim($(this).text());}).get().join(' @');

4. Mamy listę użytkowników do wołania.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@chozi: Musisz kliknąc w link na końcu listy "+n innych" by wczytać pozostałe. Nie ma ich w drzewie DOM, są dopiero doczytywane, więc nie zostaną wyczarowane.
  • Odpowiedz
@chozi: Tu masz jeszcze rozwinięte - wybiera tylko OP, bez pozostałych komentarzy, samo klika, by dociągnąć listę, czeka 5 sekund i wyświetla:

$('div.voters-list a.showVoters')[0].click();
setTimeout(function(){console.log('@'+$('div[data-type*=entry]:first div.voters-list a').not('.showVoters').map(function(){ return $.trim($(this).text());}).get().join(' @'));}, 5000)
  • Odpowiedz