Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę pomóżcie mi bo nie wiem co robić, jestem załamana. Samotność mnie dobija, dawno nie miałam przyjaciółki, nigdy nie miałam chłopaka. Czasem tylko jakąś koleżankę. Nie jestem jakimś pasztetem czy wredną laską tylko jestem strasznie nieśmiała. W gimnazjum dręczyły mnie popularne dziewczyny i straciłam pewność siebie. Boje się odezwać, boję się że powiem coś głupiego i będą się śmiać.
Chciałabym mieć choć jedną bliższą koleżankę z którą mogła bym pogadać, która zainteresowała by się czasem jak się czuje i co u mnie. Pamiętam jak kiedyś w podstawówce miałam paczkę przyjaciółek, pasje i chęci do życia i chciałabym aby to wróciło. Pomóżcie mi pokonać nieśmiałość bo samotnych wakacji chyba nie przeżyję.
#samotnosc #niesmialosc #licbaza #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: 17 lat, troche jestem starszy, ale pare lat temu to wygladalo tak, ze byly takie 2 ciche dziewczyny i sie zaprzyjaznily, pote zaprzyjaznily sie z innymi dziewczynami, jedna z nich z chlopakami i wyszly na ludzi :)

Jak nie masz innej cichej dziewczyny to podbij do jakiejs zwyklej pogadac, moze sie toba zainteresuje, a jak nie to twoim problemem jest bycie nudna osoba