Wpis z mikrobloga

@maciej229: Otodom + lektura forum inwestycje-rzeszow.pl. Rynek wtórny to jeszcze dodatkowo olx + rzeszowiak. Deweloperów teraz jest w mieście wielu, także warto poczytać przed zakupem. Osobiście mam dobre doświadczenia z NG development i ze spółdzielnią zodiak.
@psylo Tutaj jak narazie wszystko terminowo leci, w lipcu odbiór. Na budowie byłem wczoraj i z tego co widziałem, to zostało im tylko nałożenie koloru na elewacje, barierki w niektórych budynkach i kostka. W środku podobno juz jest git i po świętach mają lecieć z wszystkimi przyłączami mediów.
@donthateme @kefirzasty : metraż w granicach 40-45 metrów, no i chciałbym się zmieścić w 250tys łącznie. W ostatnim roku ceny tak poszły w górę że szok. Dziś przedstawili mi ofertę z apkan deweloper na Wieniawskiego budynki 8 i 6 piętrowe. Mają być gotowe na III kwartał 2020 r i cena w granicach 5tus za metr. Co myślicie?
Tzn oferta została mi przedstawiona przez biuro Meterohouse w Rzeszowie a deweloper to apklan. Polecacie w ogóle Meterohouse? Bo podpisałem świstek że to oni mi pokazują to mieszkanie. I teraz nie wiem...
@maciej229 co do Metrohouse - nie wiem, aczkolwiek Apklan to dobry developer (jak na rzeszowskie standardy). Ja sam od nich kupiłem właśnie na Witolda Park. Też zastanawiałem się nad Wieniawskiego - uznałem że Witolda Park bardziej mi odpowiada pod względem lokalizacji. Też się zmieszczę do 250 spokojnie z garażem itp, niecałe 40 metrów + ponad 20 metrów tarasów więc może też poszukaj na Witolda?
@maciej229 tak było w moim przypadku, najpierw telefonicznie się trzeba dowiedziec, później biuro, dwa tygodnie później umowa developerska.

Ogólnie metraż jeszcze jest taki około 40m ale może być gorsze (przynajmniej dla mnie) rozłożenie i mniejsze tarasy
@donthateme: tylko tak się zastanawiam jak Ci wyszło poniżej 250 za 40m? Liczyć 40m po 5800 za metr plus przyłącz i plus garaż i nie wiem czy nie jest komórka obowiazkowa? To wyjdzie około 280 .... Albo coś źle liczę :-)